Nuotr.: Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Jamesas Andersonas buvo rezultatyviausias Sakramento „Kings“ gretose, bet tai nepadėjo jo ekipai pergalingai pradėti Las Vegaso vasaros krepšinio lygos.

„Kings“ 68:90 (15:22, 17:23, 19:21, 17:24) nusileido Toronto „Raptors“ komandai.

24 minutes žaidęs Andersonas pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir 5 kartus suklydo.

„Raptors“: Normanas Powellas 20, Bruno Caboclo 15, Ronaldas Robertsas 14 (12 atk. kam.), Drew Crawfordas 11, Lucas Nogueira 10.

„Kings“: Jamesas Andersonas 15, Willie Cauley-Steinas ir Duje'as Dukanas po 11.

Lebabis
Klausyk tu "Gariunu giventojam",davai tu man paprikolu nuciulpsi ir sitaip mes abu pasiepsim rytfanius?

--
2015-07-11
Gariunu giventojam (atskiras paiskinimas)
Nu su tuo isauginome tai buvo prikolas :) tik dundukam neaisku kad cia rytfanius pasiept norejo :)Nes jie visada raso,kad Jasikeviciu,Kaukena ir pns..isaugino,nors tie tik metus komandoi zaide :)

jo
Tai sitas ir buvo aisku, kad visa galva pranasesnis.

Bet kaip keista, kad Dentmonas po Kinijas blaskesi. Kai kuriose NBA komandose ziauriai truksta izaideju. Kad ir tuose Cavs, jis butu naudingesnis uz australiska ziurke!

--
2015-07-11
-1
Dentmonas irgi pradėjo kovas vasaros lygoj atstovaudamas NBDL lygos rinktinėj - rungtynes prieš Rockets pradėjo starto penkete (kartu su Hoopsonu, Thabeetu, Grifinu ir Jacksonu) per 29 minutes pelnė 14 taškų atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė net 8 kamuolius nepadarydamas nei vienos klaidos !