Užtikrintą pergalę paskutinėse ULEB Eurolygos „Top-16“ varžybose iškovojo Simono Serapino Solonikų „Aris“ ekipa. Ji namie 83:65 (17:12, 21:11, 20:14, 25:28) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus ir šventė pirmą pergalę „Top-16“ etape.

Ispanai sėkmingai su aikštės šeimininkais kovoje tik pirmojo kėlinio pradžioje, kai sužaidus 6 minutes komandos skyrė tik 1 taškas – 10:9. Tačiau jau antrojo kėlinio viduryje dvitaškį pataikęs Dimitrijus Tsaldaris padidino „Aris“ pranašumą iki 14 taškų (30:16).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Aikštelės šeimininkai tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Nugalėtojams Serapinas per 22 aikštėje praleistas minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Aris“: Simonas Serapinas 16 taškų, Alexas Scalesas 13, Dimitrijus Tsaldaris ir Michaelas Wilkinsonas po 11, Savvas Iliadis 10.

„Unicaja“: Marcusas Faisonas 18 taškų, Danielis Santiago 13, Marko Tusekas ir Kostas Vasiliadis po 8.

Abejoms komandoms šios rungtynėms nieko nebelėmė. Solonikų krepšininkai iš 6 rungtynių laimėję tik vienerias baigė pasirodymą Eurolygoje. Tuo tarpu „Unicaja“ klubas, iškovojęs 4 pergales ir patyręs 2 nesėkmes, G grupėje užėmė pirmąją  vietą ir ketvirtfinalyje susitiks su Barselonos „Winterthur“ ekipa.

TO RytasUltras:
Kiek ishnesha smegenine blogiausiu atveju per 0,8 pashoko vidurkis :)
Beje - Kleizos vidurkis po tu keliu ispudingesniu rungtyniu ir tai tik labai nezhymiai tepakilo ;)
2007-03-22
+1
jo trinktelejo durim serpantinas :)
paskutinese e-lygos rungtynese susizgribo ir ka manot,ciuju pts vidurkis padidejo kokiais 0,2 :DD