Po trečiadienį sužaistų Eurolygos „Top 16“ rungtynių paaiškėjo priešpaskutinio kelialapio į ketvirtfinalį savininkė. Ja tapo Maskvos „Dinamo“ ekipa, namie po pratęsimo 68:65 (13:16, 10:19, 20:8, 15:15, 10:7) įveikusi Trevizo „Benetton“ ir G grupėje užėmusi antrą vietą.

Rusai savo pranašumą įrodė tik per papildomą penkių minučių atkarpą. Po Niko Zisio tritaškio rezultatas dar buvo lygus (63:63), tačiau netrukus Eddie Gillas įmetė iš toli ir nuo šio momento „Dinamo“ nebeatsilikinėjo.

Laimėję ketvirtą kartą jie nustūmė „Benetton“ į trečią vietą ir ketvirtfinalyje kovos su Atėnų „Panathinaikos“.

„Benetton“ pirmoje mačo dalyje sukaustė varžovus kibia gynyba ir įpusėjus dvikovai turėjo12 taškų pranašumą (35:23). Tačiau trečiame kėlinyje italai net 7 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, „Dinamo“ pelnė 13 ir išsiveržė į priekį – 36:35.

Nuo šio momento nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 5 taškų pranašumo. Besibaigiant ketvirtam kėliniui „Benetton“ pirmavo 58:55, bet iš pradžių Antonis Fotsis dėjimu rezultatą sušvelnino, o paskui, pataikęs vieną baudą iš dviejų, – išlygino. Abi komandos dar turėjo po progą rezultatą persverti savo naudai, tačiau metimai skriejo pro šalį.

„Dinamo“: Lazaros Papadopoulos 24 taškai (11 atkovotų kamuolių), Antonis Fotsis 22 (24 atk. kam.).

„Benetton“: Marco Mordente 13, Angelo Gigli 12, Nikos Zisis 11.