Nuotr.: FIBA/Ciamillo-Castoria
Nuotr. FIBA/Ciamillo-Castoria

Domantą Sabonį iš žaidimo visiškai išjungę ir po ilgosios pertraukos įsibėgėję Ispanijos dvidešimtmečiai (4-0) Europos čempionate toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Lietuvos jaunimo rinktinė (1-3) po atkaklios kovos vieniems pirmenybių favoritų nusileido 62:68 (14:16, 17:10, 16:24, 15:18).

Tomo Masiulio auklėtiniai susitikimą pradėjo sėkmingu žaidimu gynyboje, kuris po dviejų pirmųjų minučių leido pirmauti 5:2. Ispanijos dvidešimtmečiai suskubo atsitiesti ir pataikę du tolimus metimus išsiveržė į priekį 8:7. Likusio kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką, o ispanai išsaugojo minimalią persvarą – 16:14.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę Lietuvos krepšininkai laimėjo 9:2 bei įgijo 5 taškų pranašumą 23:18. Tuomet ispanai pelnė šešis taškus be atsako ir vėl pirmavo 24:23. Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę lietuviai prieš ilgąją pertrauką sugebėjo susigrąžinti 5 taškų persvarą – 31:26.

Po ilgosios pertraukos ispanai startavo spurtu 14:1 bei išsiveržė į priekį 40:32. Vis tik antrojoje ketvirčio dalyje lietuviai sugebėjo sugrįžti į rungtynes, o Pauliaus Valinsko tritaškio paskutinę kėlinio sekundę dėka jų deficitas siekė tik 3 taškus – 47:50.

Lemiamo ketvirčio pradžioje abi komandos vėl turėjo sunkumų skinantis kelią link krepšio, tačiau pirmieji ledus pralaužė ispanai, trijų minučių atkarpą laimėję 4:0 ir padidinę pranašumą iki 54:47.

Lietuviai neketino sudėti rankų ir po Žydrūno Jurgučio dvitaškio likus žaisti kiek daugiau nei minutę atsilikinėjo tik 4 taškais – 58:62. Vis dėlto ispanai iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido ir taiklių baudų metimų serija įtvirtino savo pergalę.

Tiesa, baudų metimai šiame mače lengvų taškų nereiškė nei ispanams, nei lietuviams. Nugalėtojai nuo baudų metimo linijos atakavo 64 proc. (30/47), o pralaimėtojai – viso labo 57 proc. taiklumu (13/23).

Ispanija: Alberto Martinas 22, Jose Noguesas 13, Alberto Abalde 12.

Lietuva: Paulius Valinskas 15, Edvinas Šeškus 12 (6 atk. kam.), Žydrūnas Jurgutis 10, Lukas Grabauskas 8, Rytis Pipiras, Lukas Aukštikalnis ir Martynas Sajus po 5, Domantas Sabonis 2 (6 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (75)
to marko
seni kubilius 194 kokie jis uz sesku puse galvos aukstesnis atrodo
2015-07-15
-3
MIRKA3
Sabonis ta, Sabonis ana... Gal jau aiskiau, kad PF rinktinej jam per anksti (mazu maziausiai, su salyga kad tobules), o uz C jam isvis ten nesisviecia niekad. Manau jei Kazlauskas nepersigalvos ir nepakvies i rinktine papildomo PF, kad ir prastesnio, pvz Zavadsko ar kokio kito panasaus bet patyrusio, veliau gali but asaru ziurint vaizda aikstelej.
2015-07-15
-1
2015-07-15
-1
2015-07-15
-3
Hm, Sabonis ateityje tikriausiai bus geras zaidejas ,bet siose rungtynese jis yra astuntas komandoje pagal pelnytus taskus ir krepsi atakavo tragiskai ir tragiskai krepsi atakuoja jis jau ne pirmas ir ne antras rungtynes ir net ne trecias...Taigi kas is jo gausis - sunku spresti. Siuo metu rinktines lyderis-Seskus. Skamba keistai ,bet tai tiesa...
2015-07-14
+2
Marko
Gal sudomins mūsų asų tikrieji ūgiai: įdomu- jie Lietuvoje paauga ar užsienyje sumažėja?

NO NAME POS. HEIGHT BIRTH DATE PLACE OF BIRTH

4 Zydrunas Jurgutis PG 1.78 15.08.1995 Klaipeda (LTU) 6 Paulius Valinskas SF 1.90 09.12.1995 Kaunas (LTU) 7 Gediminas Zalalis C 2.05 21.01.1995 Vilnius (LTU) 8 Deividas Kumelis SF 1.88 06.04.1995 Geilenkirchen (GER) 9 Regimantas Miniotas C 2.04 14.03.1996 Kedainiai (LTU) 10 Edvinas Seskus SF 1.88 10.03.1995 Prienai (LTU) 11 Domantas Sabonis C 2.05 03.05.1996 OR (USA) 13 Erikas Kubilius SG 1.87 11.03.1995 Palanga (LTU) 19 Martynas Sajus C 2.07 22.02.1996 Siauliai (LTU) 23 Lukas Grabauskas SF 1.94 06.02.1995 Vilkaviskis (LTU) 34 Lukas Aukstikalnis F 1.92 19.08.1995 Panevezys (LTU) 35 Rytis Pipiras SG 1.96 09.04.1995 Radviliskis (LTU)

2015-07-14
To Aurimas
Nesvaik

--
2015-07-14
kirvis
o gal visi pamirso Tautvyda Saboni,kuris irgi trynesi visose Valanciuno kartos jaunimo rinktinese?kur dabar Tautvis?faktas kad Domantas uz ji talentingesnis,bet realybe tokia kad jis nera kazkoks superstaras kaip kadaise buvo Valanciunas.gal su laiku is jo kazkas ir uzaugs,nes salygos jam sudaromos idealios plius avansu daug kas ateina,darbo panasu irgi nevengia bet kalbet apie ji kaip rinktines lyderi,ar tuo labiau vyru rinktines kandidata liezuvis neapsivercia.
2015-07-14
-3
neitiketinas faktas:

Masiulis pats zaide aukstaugiu, budamas treneriu Masiulis nieko nesudelioja, kad eitu isnaudoti aukstus zmones.

Krepsinio federacija rimai varkes suka su buvusiais zaidejais, o ne kitaip. Jau geriau reikejo siusti rinktine be treneriu, tai patys zaidejai geriau galvas pasuktu ir kazka sumastytu.
2015-07-14
+3
. . . .
mums palanku , mums riai , jog , kad kas laimet , vokieciai vs cocolai , ciapapai vs ciagiai ,
2015-07-14
+2
Motiejūno statistika u18 ir u16 buvo prastesnė, nei Sabo dabar, tad statistikos vergai, būkit pasiruošę sulįst į šikną Sabui, kai šis užaugs į super žaidėją.