Sėkmingai Ukrainos lygos reguliarųjį sezoną baigė visos trys ekipos su lietuviais. Jos paskutinėse rungtynėse iškovojo pergales, o visi šeši krepšininkai iš Lietuvos ir du treneriai prasimušė į atkrintamąsias varžybas.

Įspūdingai reguliarųjį sezoną baigė Mariupolio "Azovmaš" klubas. Rimo Girskio treniruojama ekipa namie 95:75 (25:20, 25:15, 23:22, 22:18) sutriuškino reguliariojo sezono čempionę Kijevo "Kyiv" ekipą.

Vienas naudingiausių nugalėtojų gretose buvo Arnas Kazlauskas. Jis per 21 minutę suspėjo pelnyti 17 taškų (4/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/6 baudų metimų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius.

Du legionierius iš Lietuvos turinti Južno "Chimik" ekipa paskutinėse rungtynėse namie 87:70 (26:19, 19:18, 22:21, 20:12) įveikė Nikolajevo MBK komandą.

Sėkmingai nugalėtojų komandoje sužaidė Andrius Lepinaitis. Buvęs žalgirietis per 11 minučių surinko 10 taškų (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų).

Nerijus Varnelis nugalėtojų komandoje nerungtyniavo.

Pergalingai sezoną baigė ir Sumų "Sumychimprom" krepšininkai. Rimanto Endrijaičio treniruojama ekipa namuose 89:82 (14:15, 23:26, 19:25, 33:16) įveikė Odesos MBK ekipą.

Lietuvių indėliai nebuvo ryškūs. Tomas Druktenis per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių) bei atkovojo 1 kamuolį.

Valdas Kaukėnas, kuris aikštėje praleido 18 minučių, į savo sąskaitą taškų neįsirašė (0/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), tačiau atkovojo 6 atšokusius kamuolius.

Tomas Rinkevičius aikštėje nepasirodė.

"Azovmaš" krepšininkai su 28 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais liko antroje turnyrinės lentelės vietoje. Trečiąją poziciją užėmė "Chimik" (26-8), o ketvirti liko "Sumychimprom" krepšininkai (21-13).

Ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių startuoja gegužės 21 dieną.