Antrą iš eilės nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, namie 90:98 (23:22, 22:27, 21:30, 24:19) nusileidusi absoliučiai lygos lyderei Dalaso „Mavericks“ komandai.

Dalaso ekipa dominavo visas rungtynes ir šeimininkai neturėjo didesnių vilčių iškovoti pergalę. Ketvirto kėlinio pradžioje jiems pavyko panaikinti 15 taškų pranašumą ir priartėti iki 6 taškų (77:83), bet 5 iš eilės Dirko Nowitzki taškai atstatė dviženklę persvarą.

„Cavaliers“ šioje dvikovoje ypač trūko atsarginių žaidėjų indėlio, nes keturi krepšininkai, pakilę nuo atsarginių suolo, pelnė vos 3 taškus.

Tai buvo 27 „Cavaliers“ nesėkmė per 68 rungtynės, tačiau nepaisant to, ji išlieka antrą geriausią rezultatą Rytų konferencijoje turinčia komanda. Tuo tarpu „Mavericks“ laimėjo 56 kartą per 67 rungtynes. Jie pirmauja lygoje ir pagal pergales išvykose – laimėjo 25 iš 32 dvikovų.

23 minutes žaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 23 (9/24 metimų), Jasonas Terry 21, Devinas Harrisas 17, Erickas Dampieras 13, Jerry Stackhouse’as 10.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 31, Drew Goodenas 19, Sasha Pavlovičius 16, Larry Hughesas 11, Žydrūnas Ilgauskas 10.