Triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Vilniečiai namie 98:72 (25.23, 16:16, 24:15, 33:18) sutriuškino Gedimino Maceinos Rygos „Barons/LMT“ ekipą.

Sėkmingai su aikštės šeimininkais svečiai kovojo tik per pirmąją rungtynių dalį, kai prieš ilgąją pertraukas komandas skyrė vos 2 taškai (41:39). Visgi jau trečiąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo 11 taškų persvarą (52:41).

Ketvirtojo kėlinio viduryje abi baudas pataikęs Marijonas Petravičius padidino savo komandos pranašumą iki 20 taškų (89:69). Įgytos solidžios persvaros vilniečiai nebeišvaistė ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 19 taškų, Matthew Nielsenas 14, Robertas Štelmaheris 12, Andrius Šležas 11, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Jomantas 10.

„Barons/LMT“: Draganas Ceranicas 20 taškų (9 atk. kam.), Earlas Rolandas 16, Curtisas Marshallas 15.

to ir buvo galima tiketis
2007-03-24
+1
Nu gerai,laimejo ir tiek nieko naujo
2007-03-23
+4
ir siaip Lietuvos rytas LT cempai biski respecto nematau,LTV dar cia per mazai ryto rungtyniu rodo
2007-03-23
Gana nesunkios rungtynės. Galvojau gal biški subkiau klostysis žaidimas po antradienio.
2007-03-23
+2
ir siaip tu man blt parodyk nors viena garsiosios ir puikiosios zalgirio mokyklos aukletini, kuris butu svariai prisidejes prie rinktines pergaliu?ateina blt talentingi zaidejai bet netobuleja..jankunas panasiai ir pries keturis metus lose, kai dar pacanas buvo, kalnietis irgi net iki siu metu traumos pernai zaide daug geriau..vienintelis atsiskleides - maciulis..o daugiau?pries atleta gauna palosti o pries tuos pacius barons sesi rezultatyviausi zaidejai - legionieriai..taip kad maziau cia pizdelink..
2007-03-23
+2
Awris: neverk cia, rytas pasirases sutarti su LTV2 del to ir rodo ju rungtyniu dauguma per sita kanala..panasiai ir kavenskai elgesi su tango tv..
2007-03-23
-1
jau basketnews geda tyciotis is lietuvos krepsinio ir deti maceinos statistika... supraskit patys... esam krepsinio salis, negalim tersti savo vardo :)
2007-03-22
to Awris: isijuk tango tv ir ziurek eurolyga, tau per prievarta nieks nevercia ziuret
2007-03-22
+3
Vel neleido Geceviciui pasireikst, nors per trumpa laika gerai zaide ir taip jau pastoviai isleidzia i starta siek tiek leidzia palosti ir pasodina iki 4kelinio galo. Siek tiek nuvyle zirgagalvis Janis, kuris isejus Sagadinui smarkiai sedo ir gryba pjauna, vien tas jo kamuolio pametimas ale gineviciaus stiliaus. O siaip nesuprantu LRT politikos kodel pastoviai rodomos vien LR rungtynes (nekalbu apie ULEB CUP), kai nesi sios komandos fanas, tai jau pradeda uzknist beziurint i ju zaidima.