Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Kur kas anksčiau nei didieji Lietuvos klubai pasirašo su jais sutartis, ir dar anksčiau, nei apie juos sužino krepšinio gerbėjai, jauni ir talentingi krepšininkai pakliūna į agentų akiratį. Jie perspektyviems žaidėjams tampa vedliais į profesionalų krepšinį arba galvas apsukančiais pažadukais.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ atlikta agentų Lietuvoje veiklos apžvalga atskleidė, kad ši sritis – ne tik labai konkurencinga, bet ir menkai kontroliuojama. Legaliai veikiantys agentai turi laikytis FIBA agentų taisyklių, o tuo metu FIBA licencijos neturintys agentai ne tik nėra prieš nieką atsakingi, bet ir negali būti niekaip nubausti.

Vis daugiau chaoso atsiranda ir konkuruojant dėl jauniausių šalies krepšinio talentų. Įvairios dovanos, kalbos apie profesionalius klubus ir laukiančius milžiniškus kontraktus – tokiais pažadais viliojami gabūs jaunuoliai, kurių tėvai nesivargina patikrinti agento reputacijos.

Kai kurių agentine veikla užsiimančių asmenų sporto mokyklos jau net neįsileidžia – už nuolatinius taisyklių pažeidinėjimus jie atsidūrė savotiškuose juoduosiuose sąrašuose.

Žinomiausi Lietuvos agentai, dirbantys su garsiausiais šalies krepšininkais, sutaria, kad būtina didesnė šios veiklos kontrolė ir aktyvesnis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) įsitraukimas.

Agentas – trylikamečiui

„Esu susidūręs su tokia situacija, kad įvairūs neįtikėtini dalykai siūlomi net 13 metų vaikams, – sako Š.Marčiulionio krepšinio akademijos treneris Edvinas Justa. – Agentai susiranda vaikus per „Facebook“, siūlo kvietimus į stovyklą, aprangas, marškinėlius, sportbačius. Visa tai jie daro apeidami trenerius ir mokyklų vadovus.“

Tokių istorijų treneriai gali papasakoti ne vieną ir ne dvi. Visi jie gali pasakyti ir tą patį vardiklį, siejantį vaikus, kurie anksti patiki agentų kalbomis. Tokie paaugliai pasijaučia esantys svarbesni už kitus, sunkiau sukalbamesni.

Trenerių žodžiai, kad iš šimtų talentingų vaikų, kuriems piešiama šviesi ateitis, aukštesnį lygį pasiekia tik vienetai, tokius vaikus pasiekia itin sunkiai.

„Nupiešiama netikra realybė. Kai 13 metų vaikui pasakoma, kad jis gali uždirbti pinigus, tai kas nutinka, kai paskui viskas sugriūva?“ – klausė Justa, šiemet su 1998 m. gimusių vaikinų komanda tapęs MKL čempionu.

Pagal FIBA taisykles 18 metų neturintys krepšininkai negali sudaryti sutarčių nei su agentais, nei su klubais, tačiau tai nekliudo perspektyviems žaidėjams mėgautis privilegijomis, kurios prieinamos vyrams krepšininkams. Tarpininkais tarp agentų ir nepilnamečių krepšininkų būna jų tėvai arba globėjai.

Agentų partneriais tampa ir treneriai

Keli atvejai gali būti minimi kaip vadovėliniai, kai tėvų, agentų ir trenerių bendradarbiavimas padėjo krepšininkams pasiekti aukščiausią lygį. Bene geriausias toks pavyzdys – Jonas Valančiūnas.

Utenoje anksti pastebėtas aukštaūgis į Vilnių persikėlė būdamas vos 14 metų ir augo bei aikštėje tobulėjo prižiūrimas trenerio Gintauto Reginos bei agento Šarūno Brogos.

FIBA licencijas turintys lietuvių agentai
Agentas
Vytautas Breimelis
Šarūnas Broga
Tadas Bulotas
Tomas Druktenis
Tomas Kavaliūnas
Evaldas Rimkus
Gytis Rūkas
Saulius Švetkauskas
Mindaugas Veromejus
Tuomet niekas nežinojo, kad Valančiūnas vieną dieną žais NBA, o jauno vaikino išlaikymui Vilniuje reikėjo skirti asmenines lėšas. Treneris ir agentas tokiu atveju tampa tarsi antraisiais tėvais.

Panašų modelį, kai talentingi krepšininkai atsivežami iš provincijos, ne vienus metus taiko Š.Marčiulionio KA ir A.Sabonio krepšinio centras.

Šių mokyklų pastebėti žaidėjai apgyvendinami sporto bazėms priklausančiuose kompleksuose, jiems nekainuoja treniruotės, aprūpinama aprangomis.

Tačiau mokykloms apkarpant biudžetus ir mažinant „kontraktuotų“ vaikų skaičių, pagrindiniais viliotojais tampa agentai. O agentų partneriais – pačiose sporto mokyklose dirbantys treneriai.

„Tai didelė problema, – kalbėdama apie „agentaujančius“ trenerius, tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo LKF direktorė Rasa Liuimienė. – Liaudiškai tariant, treneriai „skautina“ jaunus vaikus ir juos rekomenduoja užsienio agentūrų agentams. Keli vaikai išvyko į užsienį oficialiai deklaruodami, kad juos atstovavo užsienio agentai, nors paskui sužinojome, kad patys treneriai juos nurodė užsienio agentams.“

Kodėl tai nėra kontroliuojama? Ir kodėl niekas neprisiima atsakomybės? Anot LKF direktorės, tokioje situacijoje formaliai nubausti nėra ko.

„Agentų veikla yra reglamentuojama FIBA organizacijos ir oficialią FIBA licenciją turintys agentai turi laikytis daugybės taisyklių. Kita vertus, jeigu tas žmogus nėra FIBA agentas, nėra mūsų (federacijos) narys, tai kokias taisykles jis pažeidžia? Kokius įstatymus jis pažeidžia?“ – retoriškai klausė Liuimienė.

Lietuvoje šiuo metu yra 9 FIBA licencijas turintys agentai. Jie yra išlaikę specialius FIBA egzaminus ir yra pripažįstami visose šalyse.

Tačiau greta oficialių agentų veikia ne vienas asmuo, neturintis licencijos, tačiau užsiimantis „agentavimu“. Kai kurie iš jų dengiasi užsienio agentūrų vardais, deklaruodami, kad yra oficialūs jų atstovai Lietuvoje.

Federacijos požiūriu, FIBA licencijos neturintys agentai nėra nelegalūs, jeigu jie atstovauja kitos šalies agentūroms. Tuo metu oficialiems agentams, turintiems FIBA licenciją, toks požiūris nepatinka.

„LKF nesiima jokių priemonių uždrausti licencijos neturinčių fizinių asmenų veiklą, – sako Šarūnas Broga, agentūros „East Players“ vadovas ir vienas įtakingiausių Lietuvos agentų. – Licencijų neturintys asmenys netgi turi konkurencinį pranašumą, kadangi jiems nėra privalomos agento licenciją turinčių agentų veiklą reglamentuojančios taisyklės. Kai kurie iš jų sėkmingai dirba, pažeisdami visas taisykles, užsienio agentūrų labui. Taigi, reglamentavimas egzistuoja tik „ant popieriaus“, o taisyklių nėra laikomasi.“

Talentui išvykti padėjo agentas be licencijos

Prieš dvejus metus Lietuvos krepšinį sudrebino istorija, kai vienas perspektyviausių šalies krepšininkų, 1998 metais gimęs Tadas Sedekerskis, sudarė ilgalaikę sutartį su Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipa.

Tuomet vos 15 metų turėjęs vaikinas atmetė „Barcelona“ ir Madrido „Real“ pasiūlymus ir iš Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos pakėlė sparnus į baskų krašte įsikūrusį Vitorijos klubą.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, dėl Sedekerskio tuomet konkuravo keli Lietuvos agentai, tačiau buvo pasirinktas ispanų agentūros „You First/ASM Sports“ pasiūlytas „Laboral Kutxa“ variantas. Šiai agentūrai Lietuvoje atstovauja Deimantas Baziukas, kuris nėra FIBA licencijuotas agentas.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ kalbintas Baziukas teigė, kad Sedekerskio sprendimas išvykti į Ispaniją buvo sunkus, bet teisingas.

„Prieš pora metų Tadas buvo pasiekęs tobulėjimo ribas sporto mokykloje, kurią lankė, ir kad progresas nesustotų jam reikėjo kelti kartelę aukščiau. Tai yra normalus talentingo jauno krepšininko ugdymo procesas. Tuo pat metu Ispanijos klubas, garsėjantis kaip vienas geriausių auginant jaunuosius krepšinio talentus, pasiūlė Tadui atvykti tobulėti ir semtis žinių pas juos. Tai buvo sunkus, bet apgalvotas ir, kaip laikas parodė, teisingas sprendimas“, – teigė Baziukas.

Kiek kitokią nuomonę turi Virginijus Zakrys, buvęs Sedekerskio treneris V.Knašiaus krepšinio mokykloje. Anot jo, Baziukas veikė apeidamas tuos žmonės, kurių nuomonės reikėjo atsiklausti pirmiausia.

„Jis pirmiausia bendrauja ne su treneriu, o eina pas tėvus. Tėvai galvoja, kad jų vaikai yra NBA lygio žaidėjai ir taip vaikams padaroma meškos paslauga, – aiškino Zakrys. – Mūsų federacija per mažai saugo jaunus talentingus žaidėjus. Galvoju, kad Sedekerskį išvežė per anksti. Aišku, ten tobulėjimo sąlygos geros, bet priimant tokius sprendimus negali būti apeinamas treneris, sporto mokykla, federacija.“

V.Knašiaus krepšinio mokykla už Sedekerskio išugdymą gavo 18 tūkst. eurų kompensaciją. Paskaičiuota, kad tiek kainavo šešeri vaikino treniruočių metai šioje mokykloje.

Sedekerskis su „Laboral Kutxa“ sudarė šešerių metų sutartį ir praėjusį sezoną jau buvo apsivilkęs šio klubo aprangą ACB pirmenybėse.

„Tuo metu tokių visapusiško tobulėjimo ir priežiūros sąlygų Lietuvoje suteikti negalėjo niekas, o Tadui ir jo tėveliams tai buvo svarbiausia. Tai ir lėmė užtikrintą sprendimą keltis į Vitoriją“, – tikino Baziukas.

Pasigenda tvarkos

Nors LKF atstovai teigia, kad Lietuvoje nėra didelės problemos dėl agentų veiklos reglamentavimo, tinklalapio „BasketNews.lt“ kalbinti treneriai ir FIBA licencijas turinys agentai laikosi kitos nuomonės.

Anot Š.Marčiulionio KA trenerio Justos, oficialių taisyklių laikosi tik vienetai.

„Tvarkos šiuo klausimu iš viso nėra. Agentu galėtų būti bet kas, – kategoriškas buvo Justa. – Reikėtų sistemos, kad agentai atsakytų už neįvykdytus pažadus. Reikia taisyklių, kad 16-17 metų vaikai neturėtų jokių sąsajų su agentais. Dabar atrodo, kad tokio amžiaus vaikai gali nuspręsti savo ateitį.

Svarbiausia, kad nėra komunikavimo tarp agentų ir mokyklų. Dabar tik vienas kitas agentas kreipiasi į mokyklą ir atsiklausia dėl vaiko. Visi kiti kreipiasi tiesiai į vaikus ar jų tėvus.“

Pasak Brogos, turinčio ne vieną klientą stipriausiose Europos krepšinio lygose, kitose šalyse agentų veikla yra prižiūrima kur kas rimčiau.

„Ko gero, profesionaliausiai tai vykdo Prancūzijos krepšinio federacija. Pakankamai gilias tradicijas turi ir Italijos bei Ispanijos rinkos. Nacionalinio reglamentavimo prieš keletą metų ėmėsi ir Vokietijos krepšinio lyga. Tiesa, minėtose šalyse vyrauja kur kas didesnė klubų kontrolė bei brandesnis krepšinio vadybos mentalitetas. Minėtose rinkose agentai yra klubų pripažįstami kaip neatsiejama sistemos dalis, gerbiami ir vertinami už jų sukuriamą pridėtinę vertę, klubams nekyla minčių sudarinėti sportinės veiklos sutartis tiesiogiai su sportininkais, apeinant juos atstovaujančius agentus“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ aiškino Broga.

Prancūzijoje sudaryti sutartį su šios šalies klubu gali tik agentas, turintis nacionalinę licenciją. Tai reiškia, kad netgi FIBA licenciją turintis agentas negali dirbti, jeigu neturi vietinio licencijuoto partnerio.

Ar panašios tvarkos nevertėtų įvesti ir Lietuvoje? Anot federacijos direktorės Liuimienės, apie tai buvo svarstyta, tačiau nuspręsti vadovautis FIBA agentų taisyklėmis.

„Tarėmės viduje ir nutarėme, kad nereikia atskirų taisyklių. Netikslinga, kadangi per maža rinka, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Liumienė. – Mes vadovaujamės FIBA agentų taisyklėmis.“

Anot FIBA licencijuoto agento Tado Buloto, tarp kurio klientų yra Donatas Motiejūnas, Martynas Pocius ir kiti garsūs šalies krepšininkai, federacija turėtų aktyviau kontroliuoti agentų ir paauglių krepšininkų santykius.

„Manau jog reikia tiesiog vadovautis FIBA taisyklėmis ir neleisti nepilnamečiams pasirašinėti kontraktų su agentais. Žinoma, kiekvienas atvejis yra skirtingas ir tikrai būna tokių situacijų jog nepilnamečiui agentas tampa reikalingas, bet tokiu atveju federacija turi teikti kažkokį leidimą, reglamentuoti tokius atvejus. O šiandien tikrai pasitaiko netgi tokių atvejų, jog nepilnamečiai turi agentus, kurie net neturi licencijų.“

„Lietuvoje sunku įvesti tvarką, reglamentuojant tik agentų veiklą, – įsitikinęs Broga. – Reikia visų sudėtinių sistemos dalių apjungimo, tarkime, neleisti klubams registruoti žaidėjų (blokuojant sportininko paleidžiamojo rašto išdavimą), jei derybos vykdomos su agento licencijos neturinčiu fiziniu asmeniu. Lygiai taip pat ir žaidėjams turi būti draudžiama vykdyti derybas su agento licencijos neturinčiais fiziniais asmenimis.“

LKF direktorė Liuimienė sutinka, kad federacija turėtų būti aktyvesnė proteguodama profesionalius agentus.

„Kalbėjome ne kartą, kad reikėtų bent svetainėje padaryti atskirą skiltį, kad legaliai veikiantys agentai galėtų apie save daugiau papasakoti. Ir mes juos taip pareklamuotume, kad krepšininkai dirbtų su jais, o ne su kažkuo kitu.

Krepšininkai ar tėvai visada gali kreiptis į mus ir mes padėsime sužinoti, ar tam tikras asmuo neapsimeta, ir iš tikrųjų atstovauja vienos ar kitos agentūros atstovus“, – teigė Liuimienė.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (22)
bašlius
Geriau jau patylėkit, ypač apie kai kuriuos licecijuotus, jie "pučia miglą" kaip ir nelicencijuoti, tik tai daro ciniškiau, šioje sferoje totali betvarkė, reikėtų iki 18 metų išviso griežtai uždrausti bet kokiems agentams per kilometrą priartėti prie jaunuolių žaidžiančių krepšinį, o tik sporto mokyklos turėtų užsiimti žaidėjų ugdymu, bet dabar jau pajungti jr treneriai ir daug kitų tiems agentams atidirbinėjančių žmonių, kurie tam, ar kitam agentui nepriklausančius krepšininkus visaip bando žlugdyti, per trenerius net įtakoja žaidimo laiką vaikų komandose, dirbtinai "pompuoja" jų atstovaujamoms "žvaigždėm" reitingus komandose ir lygose, kai visa komanda pajungiama žaisti tik per tuos "žvaigždžius" nors galimai ten būna ir daugiau talentingų vaikų, bet jie neatstovaujami agentų, todėl turi arti tiems atstovaujamiems "žvaigždžiams" , kad jie galėtų gauti kamuolių ir prisimesti savo taškų balansą, nesvarbu, kad iš 30 metimų pataiko tik 10, kai kiti iš 5 pataiko 3, bet negauna kamuolio iš kolegų, arba net treneriai uždraudžia jiems mesti, tik liepia padėti "žvaigžiams", nors kiti žaidėjai, jei gautų panašias žaidimo sąlygas, neabejotinai atsiskleistų geriau už tuos dirbtinai "užpompintus" agentėlių numylėtinius, bet "žvaigždiams" taip sudėliotos sąlygos, kad savo 25 taškus ar daugiau jiems vistiek leidžiama sumesti, treneriai jiems leidžia daryti bet ką, neribotai klysti, daryti nesąmones, nevykdyti derinių, nesipasuoti su komandos kolegomis, prarasti kamuolius "lipant į medžius" , net toleruojamas visiškas tingėjimas gintis ir daug kitų blogybių, už kurias galimai agentėliai skoloje nelieka, o visuomenė po tokių "ugdymų" nesupranta, kodėl smunka krepšinio lygis, o todėl, kad neleidžiama atsiskleisti kitiems gabiems žaidėjams, kurie neprasideda su agentėliais ir jų sukurta "sistema" kurios nekeičiant išvažiuos iš Lietuvos dar daugiau talentingų krepšininkų, o likusieji čia arba nebetylės, arba bus toliau žlugdomi, "marinuojant " ant suolo ar kitaip ...., pats laikas kažką keisti vardan Lietuvos krepšinio ateities, tik neleiskime ypač licencijuotiems agentams toliau monopolizuoti vaikų ir jaunių krepšinio lygas ir jose tvarkytis, kaip savo UAB'uose, nes toliau bus dar blogiau, gobšumas ir cinizmas tik didės...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-25
Atsakyti
MIRKA3
Tai taip ir nesupratau dėl nepilnamečio Valančiūno persikėlimo iš namų į užjūrį (Vilnių, Ispaniją nesvarbu)... Gerai kad vaiku būdamas agentų padedamas išvažiavo ar ne?

Kame čia tos ašarų šaknys?

Čia kaip suprantu yra žaliava - vaikai. Yra dėdės, norintys uždirbt - užsienio ar vietiniai žaliavai skirtumas tik pavadinime. Ir kaip suprantu yra pliekimasis dėl pirmumo privilegijų teisių į žaliavos prekybą. Ne? Bet tai tuomet kam vartyt, kad užjūrio dėdės vilioja nepilnamečius, kuo jau čia vietiniai dėdės kitokie, geresni? Tai visus tada vadinam vienu vardu, jei daro ta patį. Bėdos nebūtų, jei uždraust dėdėm santykiaut su vaikais, bet juk ne tame bėda, bėda kad užjūrio dėdės daugiau pinigų turi, daugiau saldainių vaikams siūlo...
2015-07-24
-3
Atsakyti
Bardakas
Kaškoks bardakas,kas ka nori tas ta daro.Sako 13 mečiui nieks Lietuvoi nesukurs tokiu salygu? Jus juokaujat?Ar is medžio triju kilometru tie agentai iškrito...Mailiam,inkštiam,pienburniam (čia ižeist nieko nenoriu) bet realiai taip ir ira.Susuka galva nepilnameciam ir jiu tėvam.Apskritai ner 18 metu jokiu agentu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-24
-4
Atsakyti
lllll
Naujas krepšinio naujienų portalas Egibasket.com
2015-07-23
+1
Atsakyti
lllll
Naujas krepšinio naujienų portalas Egibasket.com
2015-07-23
+3
Atsakyti
storas
O Stepui Kairiui kas ateme agento licenzija???
2015-07-23
-4
Atsakyti
afiora
`Ar ne pats rasantis agentas vagia vaikus apeidamus trenerius is rajonu mazesniu miesteliu, matai kaip uzgiedojo kai is jo kaskas kaska pavoge, tai jau negerai ,paklausai ju tai visi cia aukos nekalti bredas,na jau taip dusna kad monopolio isireike palikime 2-3 agentus ir diktuokime saligas visiems,faktas yra tas kad kaimuose yra biudzetinai pinigai ir is ten visi geresni vaikai kai tik pradeda matytis potecialas surenkami, o vilnius kaunas savu uzaugintu turi labai mazai, cia genijum nereikia buti pasiziurekite rinktinese ar privaciose mokyklose puse rajono vaiku kuriuos islaiko 45-50euru mokantis kaip cia rasoma.
2015-07-23
+3
Atsakyti
jonui
jasikevicius pasirasias buvo 2 metu kontrakta,o ne bobute sake...
2015-07-23
+1
Atsakyti
krepsin
Tai yra KREPSINIO zaidimas. Cia

galesite tureti savo komanda, zaidejus.

Su komanda galesite dalyvauti

ivairiose lygose, zaidejus treniruoti.

Galesite varzytis su kitais. Zaidime yra

totalizatorius, viktorina ir daug kitu dalyku. TIESIOG UZSUKIT! Mes

gyvuojame jau daugiau nei 5 metai.

Zaidimas turi du serwerius. Viename is

ju nuo 2015 01 10 zaidziame is realiu

prizu.NEVELU PRISIJUNGTI IR TAU! IKI

PASIMATYMO! http://m.youtube.com/watch?v=3k5CH-Yircw

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-23
-2
Atsakyti
Supyko vieni dedes kad kiti dedes nori ta pati pyraga valgyt. Tarkim atejau lankyt kashio mokykla savo noru - tai ir savo noru nusprendziu kur geriau, kur salygos geresnes. Manau net 15-16 metu zmogus protauja pakankamai kad nusprest kaip geriau jam ir suprast kada kazkam geriau... Aisku jei butu sutartines taisykles, klausimu butu maziau.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-23
-1
Atsakyti
nba.revolution.lt (nba live turnyras)
Idomu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-23
-1
Atsakyti
tiesiog
dideli dėdės žaidžia vaikų likimais...
2015-07-23
-3
Atsakyti
babunia
mokyklos islaikomos daugumoje is biudzeto kokios kompensacijos kokiu pagrindu prasomos,yra sutartis kad vaikas lanko mokykla nebenori nelanko kokia kompensacija treneris gauna alga uz darba?
2015-07-23
Atsakyti
To Jonas
Basketnews.lt geriau parašo niekinį rašinį apie agenus:D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-23
Atsakyti
Jonas
jdman idomu kdl basketnews nepranesa kad saras lieka zalgiryje? visi portalai jau seniai parase


nes tai, kad Šaras "lieka" Žalgiryje nėra oficialu, o remiamasi "viena bobutė sakė" žiniomis
2015-07-23
Atsakyti
mejure
Basu man

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-07-23
+1
Atsakyti
butent, mokyklos pacios "vagia" is kaimu

ir aplamai, dydziuju miestu sporto mokyklu kainos labai dideles vilniuje po 45-50eur i menesi, o dar keledu seneliams susimesk, nario mokestis, aprangas patiems pirktis su remeju lipdukais (absurdas), stovyklos 7d po 250eur, cia gal tik ant galo tik zvaigzdems nemokamai viskas

o poto piktinasi, kad tevai "pabega" i uzsieni

ka nori, ta ir daro, demokratija, laisvoji rinka
2015-07-23
-1
Atsakyti
jd
kai apie zoura tai greitai parase o apie tai kad perpektyviausias treneris liko zalgiryje nereikia,neidomu:D
2015-07-23
+8
Atsakyti
jd
man idomu kdl basketnews nepranesa kad saras lieka zalgiryje? visi portalai jau seniai parase
2015-07-23
+3
Atsakyti
JO
Patys vilniaus , kauno treneriai nuvilioja rajonu geriausius krepsininikus prizadedami aukso kalnus.Cia dar jie skundziasi skautais... tokie tokius sutiko.
2015-07-23
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 22

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.