Triuškinančią devintą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Šiauliečiai namie 102:68 (26:17, 23:13, 29:12, 24:26) sumindė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Vilniaus „Sakalų“ ekipą.

Vilniečiai aikštės šeimininkams priešinosi tik kiek daugiau negu 6 minutes. „Šiaulių“ krepšininkai pirmajam kėliniui persiritus į antrą dalį pirmavo minimalia persvara (16:15), tačiau baigę ketvirtį spurtu 10:2 atitrūko ir įgijo 9 taškų pranašumą (26:17).

Per antrą kėlinį Aloyzo Rudžio treniruojama „Šiaulių“ ekipa nesumažino apsukų ir vis didino skirtumą – įpusėjus ketvirčiui du taškus pelnęs Mantas Ruikis padidino savo komandos pranašumą iki 16 taškų (38:22), o prieš pat didžiąją pertrauką aikštės šeimininkų persvara šoktelėjo iki 19 taškų (49:30).

Per antrą susitikimo dalį „Sakalai“ nesugebėjo sumažinti deficito, priešingai, „Šiaulių“ krepšininkai ir toliau nenumaldomai tolo. Trečiojo kėlinio pabaigoje laimėję atkarpą 10:0 šiauliečiai padidino pranašumą iki 36 taškų (76:40), o ketvirtajame kėlinyje po Aurimo Kiežos dvitaškio ir baudos metimo skirtumas pasiekė rekordinę 38 taškų ribą (83:45).

„Šiauliams“: Tadas Klimavičius 18 (9 atk. kam.), Marius Prekevičius 14, Arvydas Čepulis 10, Darius Pakamanis 10, Aurimas Kieža 9, Mantas Ruikis 9.

„Sakalams“: Rolandas Vaičius 12, Vytautas Šarakauskas 12, Darius Lukminas 11, Justas Sinica 9.