„Neptūnas“ po įspūdingo spurto nugalėjo „Nevėžį“

2007-03-23 20:40
Domas Lukauskas, „BasketNews.lt“ koresp.

Įspūdingai 5 minučių atkarpą antroje rungtynių dalyje sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo svarbią pergalę. Klaipėdiečiai namie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse 97:89 (21:28, 24:17, 25:24, 27:20) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Likus žaisti 52 sekundes iki trečiojo kėlinio pabaigos dar 5 taškų skirtumu priekyje buvo „Nevėžis“ (69:64), tačiau kėlinį spurtu 6:0 užbaigę klaipėdiečiai išsiveržė į priekį (70:69).

Aikštės šeimininkų spurtas šešiais „sausais“ taškais nesibaigė. Ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo 12:0 ir įgijo solidžią 13 taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos ir iškovojo pergalę.

„Neptūno“ nesustabdė ir netaiklios baudos. Klaipėdiečiai šiame mače prametė net 19 baudos metimų (18/37), kai tuo tarpu tik 6 „Nevėžio“ metimai skriejo pro šalį (10/16).

Vyriausiasis uostamiesčio ekipos treneris Robertas Kuncaitis tvirtino, jog dėl netaiklių baudų kalta psichologija. „Visiems atrodo, kad iš tos vietos yra labai lengva įmesti, taip sutinku, tačiau vyrus slėgė labai didelė rungtynių  įtampa, nes norėjome šios pergalės, kad galėtume stovėti aukštesnėje turnyrinės lentelės vietoje“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Kuncaitis.

Šiame mače „Neptūno“ komandai jau galėjo padėti po kojos traumos atsigaunantis Vaidotas Pridotkas, kuris ir buvo pagrindinis pergalės kalvis.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 18 taškų, Michailas Anisimovas (11 atk. kam.) ir Ronaldas Dorsey po 15, Vitalijus Stanevičius 12 (8 atk. kam.), Mindaugas Mockus 10.

„Nevėžis“: Tomas Rinkevičius 20 taškų, Povilas Šakinis 17, Žydrūnas Stankus 14, Juozas Ramanauskas 11, Gytis Sirutavičius 8.

Atrinkti (0) Visi (5)
baudos metamos lb tragiskai!
2007-03-24
-1
Mockus tai išvis paskutinį mėnesį mane maloniai stebina. Puikiai žaidžia tiek puolime tiek gynyboje.
2007-03-24
mockus maladec gynyboj atstowejo zopa ir wisa neptuno komanda antroj rungtybiu pusej dege uzsidegimu