Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai pademonstravo geležinę gynybą ir nepaliko vilčių Niujorko „Knicks“ ekipai. Praėjusią naktį „Cavaliers“ komanda namie 90:68 (25:17, 21:21, 24:18, 20:12) sutriuškino „Knicks“ krepšininkus ir iškovojo 9 pergalę per pastarąsias 11 dvikovų.

Po rungtynių LeBronas Jamesas rūbinėje žvilgtelėjo į vieną iš didelių TV ekranų, per kurį buvo transliuojamos San Antonijaus „Spurs“ ir Detroito „Pistons“ rungtynės. „Cavaliers“ žaidėjams neprivalu dairytis į turnyrinę lentelę. „Man privalu, – pareiškė Jamesas. – Noriu diviziono nugalėtojų plakato šiai komandai ir Klivlendo miestui“.

Po to, kai „Cavaliers“ įveikė „Knicks“, o „Pistons“ 89:90 nusileido „Spurs“, Klivlendo ekipa nuo „Pistons“ Centriniame divizione atsilieka viena pergale, tačiau žaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau. Be to, šios dvi ekipos taip pat kovoja dėl Rytų konferencijos nugalėtojų vardo.

„Cavaliers“ treneris Mike'as Brownas nenori, kad jo žaidėjai susitelktu ties kuo nors kitu, o ne žaidimo gerėjimu. Tačiau Jamesas su tuo nesutinka. „Kiekvieną dieną žiūriu, kaip sekasi Detroitui“, – sakė krepšininkas.

„Cavaliers“ ekipa žaisdama su „Knicks“ daug vargo neturėjo. Po dviejų ketvirčių pirmaudami 13:2 šeimininkai pradėjo trečiąjį kėlinį atkarpa 13:2 ir atitrūko 59:40. Per likusį laiką intrigos nebebuvo. Per trečiąjį kėlinį Niujorko krepšininkai pelnė 12 taškų, per antrąją mačo pusę – vos 30 ir sužaidė nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną.

Prie Klivlendo komandos pergalės svariai prisidėjo Žydrūnas Ilgauskas. „Cavaliers“ lietuvis per 29 minutes pelnė 16 taškų (7/13 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 21 (10 rez. perd.), Larry Hughesas 16, Žydrūnas Ilgauskas 16, Donyellas Marshallas 10.

„Knicks“: Eddy Curry 27 (9 atk. kam.), Renaldo Balkmanas 12, Steve‘as Francisas 9.

ilgas kaip visada stabiliai
2007-03-25
Ilgas gerai sužaidė, o CAVS taikosi į Rytų konferencijos viršūnę.
2007-03-24
+1
ilgas pazaide gerai
2007-03-24
Arba Knicks mete ziauriai prastai,arba Cavs gynyba buvo lb gera..O Ilgas tai visai gerai sakyciau.
2007-03-24
-1
Retai kada nba lygoje komanda sumeta wos 68 taskus.