Su Lietuvos rinktine 2003 metais Europos čempionato auksą laimėję ir šalies rinktinę į pergales 2004 metais Atėnų olimpiadoje vedę Šarūnas Jasikevičius ir Darius Songaila turi skirtingus vaidmenis NBA. Dviejų komandų su lietuviais dvikovoje praėjusią naktį Jasikevičius nuo suolelio stebėjo, kaip Songaila pasiekia asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Tačiau Songailos rezultatyvumas pergalės jo ekipai neatnešė. Keturi „Golden State Warriors“ krepšininkai pelnė daugiau nei 20 taškų ir namie žaidusi Oklendo ekipa 135:128 (35:37, 29:36, 38:21, 33:34) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ kartu su Songaila.

„Wizards“ puolėjas surinko 17 taškų ir pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. Ankstesnis geriausias Songailos rezultatas buvo 12 taškų. Sėkmingą Songailos pasirodymą „Warriors“ lietuvis Jasikevičius, kaip tampa įprasta pastaruoju metu, stebėjo nuo suolo.

„Warriors“ į priekį vedė Baronas Davisas, kuris pelnė 34 taškus, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius. Antroje mačo pusėje pavyzdingai žaidusi „Warriors“ ekipa laimėjo 7 kartą per 9 pastaruosius susitikimus ir tęsia kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose – ten, kur „Warriors“ nežaidė nuo 1994 metų.

Antroje mačo pusėje „Warriors“ pelnė 71 tašką ir suklydo vos 5 kartus. Davisas po didžiosios pertraukos surinko 22 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Dar per pirmąjį kėlinį „Warriors“ neteko starto penketo žaidėjo Stepheno Jacksono. Su arbitrais besiginčijęs puolėjas buvo nubaustas techninėmis pražangomis ir išvytas iš aikštės. Vis dėlto Jacksono rolę sėkmingai perėmė Davisas, kurio vedama ekipa trečiajame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir per trečiąjį ketvirtį pelnę 38 taškus išsiveržė į priekį.

„Warriors“ buvo priekyje 126:117 likus žaisti daugiau nei 3 minutėms, kai iniciatyvos ėmėsi Gilbertas Arenasas. Jis pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Tačiau tuomet Jasonas Richardsonas pataikė mačo tritaškį, o Davisas pelnė tris greitus taškus ir pergalę šventė „Warriors“ komanda.

Nuo suolelio pakilęs Songaila aikštėje praleido 31 minutę, per kurią surinko 17 taškų (8/12 dvitaškių, 1/3 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Warriors“: Baronas Davisas 34 (9 atk. kam., 15 rez. perd.), Andris Biedrinis 24 (12 atk. kam.), Monta Ellisas 24, Jasonas Richardsonas 23, Mickaelas Pietrusas 13.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 29 (13 rez. perd., 7 per. kam.), Antawnas Jamisonas 20 (11 atk. kam.), Darius Songaila 17, Jarvisas Hayesas 14, Brendanas Haywoodas 11, Antonio Danielsas 11.

Manau sarui reiktu ejti i tokia komanda kuri neturi i ipac gero izaidejo...
2007-03-25
-6
Mldc Songaila, o Šaras tradiciškai...
2007-03-24
+1
nenores cavsai, manau atsiras kiti, kurie nores. NBA lygoje yra 30 klubu, ir nemanau kad visi klubai tobula izaideju grandi ir nenores Saro, o GSW vis del to turi viena stipriausiu gyneju grandziu visoje NBA. B Diddy, Ellis, J Rich, Jacksonas, Azubuike, Pietrusas ir t.t. Taigi Saras ir negauna zaisti netgi SG.
2007-03-24
+1
to A_tony: na apie kontrakta nelabai zinau, bet tai gal tie cavsai nebenores saro po tokiu 2 sudinu sezonu. Galbut ieskos kazko "isivaziavusio".
2007-03-24
chaosmaker ir gerdzia:
kai nores, tada ir gris, pats aiskiai pasake kad nori ten likti, o i Europa greiciausiai gris negreitai, tai nx jus cia bambat? jau nusibodo tie jusu verkslenimai.
2007-03-24
fanatai:
Tu pirma pasidomek ar jam reikes kazko prasyti buti iskeistam, tada cia apie kelius aiskink. Jasikevicius pasirase 2+1 kontrakta, ir vasara gales savo noru nutraukti kontrakta, ir jeigu Cavsai nieko gero nepasauks jo pozicijoje ramiai pas juos pereiti ;)
2007-03-24
mad_dawg> trys greiti taskai gali buti 2 tsk ir taikli viena bauda, kai, tarkim, imeta dvitaski, po 4 sek perima kamuoli, isprovokuoja tuoj pat bauda ir pataiko viena metima... i tai nera tritaskis ;)
2007-03-24
+1
Songaila akivazdžiai įgauna trenerio pasitikėjimą, tik gaila, kad pralaimėjo, o ir songaila prametė 2 baudos metimus, gaila žinant, kad baudas jis mėto gan užtikrintai. Na Darius šaunuolis, o jasikevičiui matau tik du kelius arba prašyti vasarą būti iškeistam arba grįžti į europą.