Nuotr.:

Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė Prancūzijoje vykstančiame draugiškame krepšinio turnyre sekmadienį patyrė nesėkmę. Gedimino Petrausko auklėtiniai po atkaklios kovos 72:76 (14:20, 22:18, 16:14, 20:24) nusileido Italijos bendraamžiams.

Lietuviai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37-30), tačiau dažniau klydo (16-5). Tai buvo viena pagrindinių pralaimėjimo priežasčių. Rezultatyviausias Lietuvos komandoje buvo Arnas Velička – 23 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai. Grantas Vasiliauskas pridėjo 17 taškų (8 atk.kam.).

Italijos komanda sėkmingiau sužaidė pirmąjį ketvirtį, kurį laimėjo 6 taškais (20:14). Antrajame kėlinyje lietuviai neleido įsismaginti varžovams ir išlyginę žaidimą iki didžiosios pertraukos sumažino deficitą iki 2 taškų (36:38). Didesnės iniciatyvos nei viena komanda neturėjo trečiajame ketvirtyje, tačiau dažniau 1-4 taškų skirtumu priekyje buvo italai. Paskutines 2 minutes tiksliau sužaidę lietuviai prieš lemiamą mačo dalį išlygino rezultatą (52:52).

Likus žaisti 5 minutes minimalų pranašumą dar turėjo Lietuvos krepšininkai (62:61), tačiau per dvi minutes italai spurtavo ir išsiveržė į priekį 70:62. Likus minutei lietuviai vėl priartėjo per vieną tašką (71:72), bet varžovai atlaikė spaudimą ir pergalę savo rankose.

U16 vaikinų rinktinė ruošiasi Europos čempionatui, kuris rugpjūčio 6-16 dienomis vyks Kaune. Lietuvos rinktinė visas savo rungtynes žais Kauno sporto halėje. Europos čempionato kovas ji pradės B grupėje su Graikijos, Ispanijos ir Izraelio bendraamžiais.

ege
cia vasiliausko foto nes jo geresnis eff. kiek suprantu tai pagrindinis rodiklis o ne pelnyti taskai.ar jusu proteliai rodo kitaip
2015-07-27
beta
cia turetu buti velickos foto, bet alytaus propaganda gili, gili...
2015-07-27
s
vasiliauskas labiausiai overrated 1999 zaidejas
2015-07-27
Klausimas
O kur Tomas Balciunas ? Ar jis zais uz U15 ?
2015-07-27
Pralaimėjimai grūdinas,ypač tokius jaunus vaikinus.Pagaliau ir Vasiliauskas sužaidė geras rungtynes.Prieš tai gana silpnai pasirodydavo,bet šį kartą tikrai puikias varžybas turėjo.