Antrą pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva“. Šįkart Marijampolės ekipa išvykoje 75:60 (16:14, 17:10, 18:15, 24:21) įtikinamai nugalėjo Kauno „Atleto“ krepšininkus. Ši pergalė LKL debiutantams itin reikšminga, kadangi jie turnyrinėje lentelėje aplenkė „Atletą“ ir pakilo į aštuntąją vietą.

Per pirmąjį kėlinį nei viena ekipa neįgijo didesnio pranašumo, tačiau 13-ąją rungtynių minutę „Sūduva“, daugiausia Viliaus Gabšio ir Mariaus Janišiaus pastangomis, spurtavo 11:2 bei įgijo dviženklę taškų persvarą (31:20).

Per trečiajį ketvirtį „Atletas“ sugebėjo atsitiesti ir sumažino savo deficitą iki 5 taškų (39:34), tačiau antrąją kėlinio pusę marijampoliečiai žaidė sėkmingiau ir turėtą pranašumą atstatė.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po dar vieno LKL debiutantų spurto, „Sūduva“ jau pirmavo 20 taškų skirtumu (62:42). Vėliau kauniečiams pavyko kiek sušvelninti rezultatą, tačiau tai buvo viskas, ką jie galėjo padaryti ir „Sūduva“ iškovojo antrą pergalę iš eilės, kuri padėjo pakilti iš LKL turnyrinės lentelės dugno.

„Atletas“: Linas Juknevičius ir Nerijus Lisauskas po 13, Valdas Dabkus 10, Remigijus Trakimas (7 atk. kam.) 8.

„Sūduva“: Mindaugas Tamušauskas 16, Aivaras Pangonis (8 atk. kam.) 13, Marius Janišius (7 atk. kam.) 12, Vilius Gabšys ir Darius Čiuta (8 atk. kam.) po 9.

as uz atleta :):):):):):):)
2007-03-26
Salkaus ranka jauciasi iskart
2007-03-24
+2
Sūduvai buvo siūloma žaisti ir LKL ir NKL, nes BBL jie nežaidžia, tačiau patys nesutiko, nors manau būtų radę jie ten lygiaverčių varžovų ir būtų norm susižaidę.
2007-03-24
+1
Jo Sūduva visai kitokia nei sezono pražioj. Pagal sudėtį komanda nėra silpna, bet dėl blogų rezultatų galima kaltint rungtynių stoką.