Užtikrintą pergalę Lenkijos čempionate iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai. Sopoto ekipa namie 84:67 (20:14, 19:16, 24:17, 21:20) nugalėjo Zgoželeco „Turow“ klubą.

Donatas Slanina nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Gynėjas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 37 minutes surinko 19 taškų (2/6 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei 3 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis taip pat rungtynes pradėjo starto penkete ir per 16 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 baudų), po krepšiais sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles ir prarado 1 kamuolį.

Tomas Pačėsas dėl traumos nežaidė.

„Prokom Trefl“: Donatas Slanina 19, Rashidas Atkinsas 14, Filipas Dylewiczas 12 (8 atk. kam.) ... Tomas Masiulis 5.

„Turow“: Thomasas Kelati 15, Krzysztofas Roszykas 12, Lance Williamsas 11.

•

Slupsko „Czarni“, kurios gretose rungtyniauja Mantas Česnauskis bei Evaldas Jocys, namie 91:76 (20:22, 22:18, 27:21, 22:15) įveikė Kolobžego „Kotwica“ klubą.

Česnauskis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 14 taškų (1/3 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, perėmė 3 kamuolius, 1 sykį suklydo1ir  kartą pažeidė taisykles.

Jocys per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 kartus suklydo ir surinko 2 asmenines pražangas.

•

Pergalę pasiekė Varšuvos „Polonia“ krepšininkai. Rolando Alijevo ekipa namie 77:74 (16:26, 19, 21, 23:20, 19:17) palaužė Gdynės „Lager“ krepšininkus su Gintaru Kadžiuliu.

Alijevas rungtynes pradėjo starto penkete. Įžaidėjas per 33 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 akmuolį, tačiau 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kadžiulis Gdynės ekipai per 30 aikštelėje praleistų minučių pelnė 16 taškų (1/3 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.