Šeštąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo „Panevėžio“ krepšininkai. Jie namie po pratęsimo 79:72 (21:18, 17:12, 14:21, 12:13, 15:8) palaužė Vilniaus „Sakalų“ komandą.

„Sakalus“ per šį mačą į priekį vedė sėkmingiausias rungtynes šį sezoną sužaidęs ir net 29 taškus pelnęs Rolandas Matulis, tačiau jo pastangų pergalei pasiekti buvo per mažai.

Vilniečiai „Panevėžiui“ padovanojo net 27 kamuolius, iš kurių tris – per lemiamas pratęsimo minutes. Tiesa, ne ką mažiau klydo ir aikštės šeimininkai – jie prarado net 31 kamuolį.

Iki papildomo laiko pabaigos likus žaisti pusantros minutes „Sakalai“ pirmavo minimaliu skirtumu (70:69), tačiau netrukus 8 taškus be atsako surinkę aikštės šeimininkai atitrūko ir šventė sunkią pergalę.

Išplėšti pergalę vilniečiai galėjo dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau iki jo pabaigos likus žaisti 6 sekundes prie baudų metimo linijos stojęs Erikas Kučiauskas pataikė tik vieną baudą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

„Panevėžiui“: Tomas Gaidamavičius 21 (6 rez. perd.), Giedrius Jankauskas 13, Virginijus Sirvydis 10 (10 atk. kam.), Vytautas Tatarūnas 10.

„Sakalams“: Rolandas Matulis 29, Erikas Kučiauskas 16 (7 atk. kam., 6 kld.), Aivaras Kiaušas 9 (9 kld.).

„Panevėžio“ ekipa per 14 mačų iškovojusi 6 pergales ir patyrusi 8 nesėkmes SEB BBL antrojo diviziono turnyro lentelėje žengia šešta. „Sakalų“ krepšininkai per 13 susitikimų iškovoję 5 pergales ir patyrę 8 pralaimėjimus užima septintą vietą.

Galiu tiek pasakyti, varzybos buvo labai prastos. Paneveziui ziauriai nesiseke. Su tokiu zaidimu cia jei geriau sektusi butu gavusi ir nuo Atleto. Labai prastas pataikymas.
Na o pratesimo galejo ir nebuti likus 6 sek iki pratesimo, Vileita sugebejo dar surengti ataka, taciau nesugebejo imesti is po krepsio. O po pratesimo isryskejo Panevezio pranasumas.
matesi, kad komandoje po pralaimejimo suduvai nekokios nuotaikos.