Skaudų pralaimėjimą Vokietijos Bundeslygoje patyrė Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji išvykoje po pratęsimo 105:106 (21:21, 12:23, 26:14, 19:20, 27:28) pralaimėjo Berlyno „Alba“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Žygimantas Jonušas per 34 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 7 aikštėje praleistas minutes surinko 8 taškus (2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį bei 1 kartą prasižengė.

Brėmerhafeno krepšininkai, iškovoję 15 pergalių ir patyrę 11 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą.

Hmm pratesimas 28:27? Neitiketina. Taip iseina pratesimo metu abi komandos visiskai nesigyne ir ko gero net nepramete :) Per visa kelini ne taip jau daznai tiek komandos abi primeta ;)
2007-03-26
-1
maladiec zygi, taip ir toliau varyk..
2007-03-26
-1
Tokie Jonusho rodikliai shiek tiek privercia suabejot kitu Vokietijoje zhaidzhianciu lietuviu (Kuzminskas , Ciukinas ) pajegumu ,Vycka irgi ,kaip per 7 minutes ,tai labai gerai suzhaide