Šeštąjį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė „Šiaulių“ krepšininkai. Jie išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 71:80 (26:24, 11:23, 22:8, 12:25) turėjo pripažinti „ASK Riga“ ekipos pranašumą.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Šiaulių“ ekipa turėjo minimalų deficitą (28:29), tačiau latviai spurtavo ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 12 taškų persvarą (47:35).

Komandoms grįžus į aikštę svečių spurtą iniciavo Arvydas Čepulis ir Rolandas Vaičiūnas. Daugiausiai jų pastangomis šiauliečiai spurtavo 17:4 ir persvėrė rezultatą (57:51).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Šiaulių“ ekipa dar turėjo 5 taškų (64:59) persvarą, tačiau netrukus pateko į duobę, iš kurios iki mačo pabaigos nebeišsikapanojo. Ramūno Butauto auklėtiniai pelnė 13 taškų be atsako ir likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes pirmavo 8 taškų skirtumu (72:64). Per likusį laiką šiauliečiams priartėti nepavyko ir jie buvo priversti pripažinti pralaimėjimą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Steponas Babrauskas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 21 tašką (4/9 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 10/12 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Martynas Andriukaitis „ASK Riga“ komandai per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, tačiau 1 kartą prasižengė.

„ASK Riga“: Steponas Babrauskas 21, Torraye Braggsas 14, Sandis Valteris 14, Curtisas Millage'as 12 (6 per. kam.).

„Šiauliams“: Tadas Klimavičius 19, Arvydas Čepulis 16, Rolandas Vaičiūnas 13.

Šeštą kartą per devynerias rungtynes pralaimėję šiauliečiai SEB BBL pirmojo diviziono turnyro lentelėje nukrito į 5 vietą. Tuo tarpu trečią pergalę per 10 mačų pasiekę Rygos krepšininkai aplenkė „Šiaulius“ ir pakilo į ketvirtą vietą.