Sekmadienį (05.15) Palangoje baigėsi tradicinis Lietuvos krepšinio veteranių čempionatas, kuriame dvejose amžiaus grupėse kovojo 6 komandos.

"35+" amžiaus grupėje stipriausios buvo Vilniaus "Svajos" krepšininkės. Jos  trečiąją turnyro dieną 89:83 (30:17, 18:24, 21:22, 20:20) nugalėjo Alytaus miesto rinktinę ir laimėjusios du mačus tapo čempionėmis.

"Svajai": Ramunė Gilienė 34, Ingrida Jonkutė 25, Adelė Balaišienė 18.

Alytaus miesto rinktinei: Rasa Montvilienė 33, Laima Morkūnienė 27.

Antrąją vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Panevėžio miesto rinktinė, o trečios liko Alytaus miesto veteranės.

Rezultatyviausia žaidėja buvo pripažinta Rima Daunienė (Panevėžio miesto rinktinė), o geriausia tritaškininke tapo Rasa Montvilienė (Alytaus miesto rinktinė).

"40+" amžiaus grupėje nenugalimos buvo Vilniaus "Kamanės". Sekmadienį (05.15) jos 71:66 (7:17, 28:17, 18:17, 18:15) laimėjo prieš Šiaulių "Rūtą" ir taip pat pelniusios dvi pergales tapo čempionėmis.

"Kamanėms": Regina Valiulienė 24 (8 tritaškiai), Zita Kuzminskienė 18, Danutė Puodžiūnienė 13.

"Rūtai": Zita Račkauskienė 21, Liuda Vaičiūtė 18.

Antrąją vietą šioje amžiaus grupėje pelnė Kretingos "Augma", o trečios liko Šiaulių "Rūtos" veteranės.

Rezultatyviausia žaidėja ir daugiausiai tritaškių pataikiuse krepšininke buvo pripažinta Regina Valiulienė ("Kamanės").

Po varžybų Lietuvos krepšinio federacijos įsteigtais prizais buvo apdovanotos naudingiausios kiekvienos ekipos žaidėjos: Zita Kuzminskienė ("Kamanės"), Marina Šaulienė ("Augma"), Zita Račkauskienė ("Rūta"), Ingrida Jonkutė ("Svaja"), Rima Daunienė (Panevėžio miesto rinktinė) ir Loreta Stančiauskienė (Alytaus miesto rinktinė).

Taip pat buvo apdovanotos ir kiekvienos ekipos organizatorės: Ramunė Gilienė ("Svaja"), Žydrutė Andrijauskaitė (Panevėžio miesto rinktinė), Kristina Grižienė (Alytaus miesto rinktinė), Rūta Ragaišienė ("Kamanės"), Birutė Gliaubertaitė ("Augma"), Liuda Vaičiūtė ("Rūta").

Atskirais prizais, už krepšinio propogavimą rajonuose, buvo apdovanotos Birutė Gliaubertaitė ("Augma") ir Loreta Stančiauskienė (Alytaus miesto rinktinė).

Kaip jau skelbėme, liepos 22-31 dienomis Edmontone (Kanada) vyksiančiose Pasaulio veteranų krepšinio žaidynėse dalyvaus dvi moterų ekipos iš Lietuvos sostinės – "Svaja" ir "Kamanės".