Dviejų lietuvių tarpusavio akistatoje rezultatyvesnis buvo Žydrūnas Ilgauskas, tačiau tai nepadėjo jo klubui švęsti pergalės. Eilinėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Klivlendo „Cavaliers“ savo aikštėje 93:105 (26:23, 27:32, 22:26, 18:24) nusileido Lino Kleizos Denverio „Nuggets“.

Abu krepšininkai iš Lietuvos buvo pastebimi aikštėje. Kleiza antrajame kėlinyje per 6 minutes pelnė 12 taškų ir „Nuggets“ trijų taškų deficitas (23:28) virto 8 taškų persvara (44:36).

Ketvirto kėlinio pradžioje panašią atkarpą sužaidė Ilgauskas. Per pirmas 5 kėlinio minutes jis pelnė 8 taškus ir po dėjimo ekipas skyrė vos taškas – 88:87 „Nuggets“ naudai. Po dar vieno Ilgausko dvitaškio likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes komandas skyrė 4 taškai (97:93 „Nuggets“ naudai), tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai „Cavaliers“ taškai.

„Nuggets“ dvikovą pabaigė spurtu 8:0 ir iškovojo trisdešimt penktą pergalę šį sezoną.

Nugalėtojams Kleiza per 26 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

Tuo tarpu 33 minutes rungtyniavęs Ilgauskas surinko 18 taškų (8/16 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 27 (12/19 dvitaškių), Nene Hilario 21, Allenas Iversonas 18 (12 rezultatyvių perdavimų), Linas Kleiza 14, J.R. Smithas 13.

„Cavaliers“: Žydrūnas Ilgauskas ir LeBronas Jamesas po18, Larry Hughesas 17, Drew Goodenas 12 (10 atkovotų kamuolių).

Bet siaip matosi kad tobulejo Kleiza, pries pora metu nei metimo neturejo normalaus nei judesiu, dabar jau metimas patobulintas zenkliai, reiketu prie driblingo ir judesiu dirbt...
2007-03-26
+2
nu jei tik AI padaro daugiau nei 10 rezultatyviu perdavimu is kart nugets pasiekia pergale.
2007-03-26
saunuolis gerai suzaide lygiai su james bet man atrodo lebronuj nesekmingos rungtynes buvo :D
2007-03-26
Puiku saunuoliai lietuviai
2007-03-26
aj mvai nenusisnekek koks nuggets butu tolks paleist kleiza jeigu jis taip sekmingai losia, kitais metais tj labai rimta kandidatura i geriausia sestaji zaideja(aisq jeigu taip sekmingai zais kaip dbr pastaruosius du menesius, visa sezona)
2007-03-26
+2
Šaunuoliai
2007-03-26
-1
Abu gerai pasirodė. Įdomu ar per playoffus sugebės išlaikyt tokią formą Kleiza.
2007-03-26
+1
abu lietuviai puikiai pasirode ;)
2007-03-26
pagaliau kleiza mete daugiau dvitaskiu nei trajaku. sveikintina. kaip matom carmelo taip pat gali gerai pataikyti.ilgas artejant lemiamom rungtynem zaidzia visai gerai. kaip ir pats sake pirmoj puseje kai guana apie 25min jam labai naudinga.
2007-03-26
toigi visi sitie isvardyti krepsininkai yra skirtingu poziciju.... todel nuggets kieta, turi gerus 6-7 krepsininkus ir gali toli eiti... ;)
2007-03-26
Oi manau Nuggets gali pridaryti bedu kam nors per atkrintamasias, jei visi bus sveiki ir zais kaip moka tai kazkas gali tureti problemu. Nene, Melo, AI, JR Smith, Camby, Kleiza...
2007-03-26
+2
startiniam neprades, nes jo vietose kol kas yra geresniu. bet ji gali parduot i kita teama (i startini), arba jis gali tapti sestu zaideju, kas irgi gerai.
2007-03-26
Kleiza varo
2007-03-26
na kleiza jau kokias 5 rungtynes pagal rezultatyvuma patenka tarp 4 nuggets krepsininku, idomu ar taip pat bus per atkrintamsias, ir kada jis prades zaist startiniame penkete