Kobes Bryanto 50 taškų serija nutrūko, tačiau tai nesutrukdė jo Los Andželo „Lakers“ ekipai iškovoti penktą pergalę iš eilės. Kalifornijos klubų dvikovoje „Lakers“ 115:113 (35:25, 30:36, 20:27, 30:25) įveikė „Golden State Warriors“.

Prieš šią dvikovą Bryantas keturis mačus iš eilės buvo pelnęs bent 50 taškų: jis įmetė 65 prieš „Timberwolves“, 50 prieš „Trail Blazers“, 60 prieš „Grizzlies“ ir 50 prieš „Hornets“. Taip jis tapo vos antru žaidėju po Wilto Chamberlaino, bent 4 dvikovos paeiliui pelniusiu 50 ir daugiau taškų.

Šįkart Bryantas jau per pirmą kėlinį pelnė 17 taškų, tačiau vėliau nebebuvo toks rezultatyvus. Per antrą kėlinuką jis tesurinko 4 taškus, o dvikovą baigė turėdamas 43.

Po Stepheno Jacksono tritaškio iki mačo pabaigos likus žaisti 1,9 sekundės komandas skyrė vos taškas (114:113) ir po to, kai Bryantas pataikė tik vieną baudą iš dviejų, „Warriors“ dar turėjo 0,6 sekundės išlyginti arba persverti rezultatą. Tačiau Alo Harringtono tritaškis tikslo nepasiekė ir „Warriors“ patyrė nesėkmę.

Oklendo ekipai atstovaujantis Šarūnas Jasikevičius aikštėje nepasirodė. Tai buvo aštuntas kartas per paskutines 10 rungtynių, kai lietuvis nerungtyniavo dėl trenerio sprendimo.

„Lakers“: Kobe Bryantas 43 (7 klaidos), Lamaras Odomas 24 (19 atkovotų kamuolių), Smushas Parkeris 13.

„Warriors“: Monta Ellisas 31, Alas Harringtonas 23, Stephenas Jacksonas 16, Baronas Davisas 14, Andris Biedrinis 13 (12 atkovotų kamuolių).

neee as norejau kad ir toliau taip bryant lostu :(
2007-03-26
Gerai KObe duodas,o Saras nieko naujo
2007-03-26
Kobe ant sezono galo neįtikėtiną formą demonstruoja. Taip pat labai gerus rezultatus ir Odomas rodo. O Jasikevičius manau iki sezono galo sėdės...