Izraelio pirmenybių Tel Avivo klubo derbis nesibaigė be incidentų. Vakar rašėme, kad pusfinalio turnyre Eurolygos čempionė "Maccabi" ekipa svečiuose 106:93 įveikė to paties miesto "Hapoel" krepšininkus.

Tačiau "Maccabi" pergale ši istorija nesibaigia. Visų pirma sumaištį sukėlė policijos pareigūnai. Jie leido į rungtynes parduoti tik 1000 bilietų, o arenoje budėjo sustiprinta apsauga. Taip nuspręsta padaryti, žinant "Maccabi" ir "Hapoel" rungtynių istoriją.

Visgi ir mažas sirgalių skaičius nesuteikė ramybės. Mačo pradžioje keletą "Hapoel" sirgalių policininkai išsivedė iš arenos, nors to priežastis liko neaiški.

Protestuodami kiti "Hapoel" sirgaliai didžiosios pertraukos metu tiesiog paliko rungtynes, nors turėjo galimybę stebėti jas iš patogiausių vietų.

Susitikimo pabaigoje "Maccabi" krepšininkai tarsi išjuokė "Hapoel" klubo trenerį Efi Birenboymą. Jis, iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutei, dar turėjo tris minutės pertraukėles.

Nors mačo baigtis buvo aiški, E.Birenboymas išnaudojo visas pertraukėles, sulaukdamas "Maccabi" žaidėjų nepasitenkinimo.

Per antrą minutės pertraukėlę tuo nepatenkintas "Maccabi" kapitonas Guras Shelefas ėmė daryti atsispaudimus. Jis sulaukė ir draugų paramos – per trečią minutės pertraukėlę atsispaudimus ėmė daryti Anthony Parkeris, Nikola Vujčičius ir Šarūnas Jasikevičius.

Šiuos epizodus galite parsisiųsti paspaudę čia.

2005-05-16 23:01
prikolas cia,maladiets,turi humoro jausma vyrukai..:)
2005-05-16 21:24