Rasheedas Wallace'as pataikė iš aikštės vidurio ir išplėšė pratęsimą, per kurį Detroito „Pistons“ krepšininkai pasiekė pergalę. Namie žaidusi Detroito ekipa praėjusią naktį 113:109 (26:13, 16:31, 29:27, 27:27, 15:11) palaužė Denverio „Nuggets“ komandą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje atrodė, kad pergalę savo rankose turi „Nuggets“ ekipa. Likus žaisti 1,5 sekundės ir „Nuggets“ pirmaujant 98:95 Denverio krepšininkai kamuolį turėjo savo rankose ir ruošėsi jį į aikštę grąžinti iš vidurio.

Per silpną Marcuso Camby perdavimą numušė Tayshaunas Prince'as, o kamuolį pagavęs Wallace'as desperatiškai paleido jį krepšio link. Metimas iš vidurio aikštės pasiekė krepšį aidint finalinei sirenai ir „Pistons“ išlygino rezultatą.

„Tokius metimus visada atliekame prieš rungtynes, – po dvikovos tvirtino Wallace'as. – Šis įkrito, tačiau tai nereiškia, kad laimėjome čempionatą ar kažką tokio“.

„Galite jam leisti atlikti šimtą tokių metimų, bet jis neįmestų, tačiau dabar pataikė, – po dvikovos nusivylęs buvo „Nuggets“ treneris George'as Karlas. – Tai buvo laimingas metimas“.

Per pratęsimą Wallace'as buvo vienas „Pistons“ pergalės kalvių. „Nuggets“ pirmaujant 106:103 Wallace'as pataikė iš toli ir išlygino rezultatą. Po „Nuggets“ klaidos likus žaisti 27,6 sekundės vieną baudą pataikė Antonio McDyesas, išvedęs „Pistons“ į priekį. Dvitaškį per kitą ataką pridėjęs Wallace'as padidino „Pistons“ pranašumą iki 3 taškų (109:106).

Išlyginti rezultatą galėjo Linas Kleiza. Tačiau lietuvio tolimas metimas skriejo pro šalį, o nuo baudų metimo linijos Chauncey Billupso ranka nedrebėjo.

Kleiza žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (2/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį bei 5 sykius prasižengė.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 34 (10 rez. perd.), Rasheedas Wallace'as 22, Antonio McDyessas 20 (11 atk. kam.), Ronaldas Murray 10.

„Nuggets“: Marcusas Camby 24 (13 atk. kam.), Nene 21 (17 atk. kam.), J.R.Smithas 21, Allenas Iversonas 16, Carmelo Anthony 13, Linas Kleiza 12.

Atrinkti (0) Visi (7)
Kleiza ta metima pramete,o paskui vel gavo kamuoli ir pataike tritaski,bet tada rezultatas buvo jau 113:106 ir jo tritaskis tik sumazino skirtuma iki 4 tasku..