Vienas rezultatyviausių rungtynių šį sezoną sužaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 23 taškus, o Klivlendo „Cavaliers“ iškovojo pergalę ir užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose varžybose. Praėjusią naktį Klivlendo ekipa išvykoje 105:94 (25:22, 27:23, 23:27, 30:22) nugalėjo Indianos „Pacers“.

Šiomis rungtynėmis „Cavaliers“ pradėjo penkių mačų iš eilės išvykose seriją. Ta proga komandos lyderis LeBronas Jamesas surengė krepšininkų pasitarimą, kuriame dalyvauti nebuvo leista treneriui Mike‘ui Brownui.

„Tai mano komanda ir aš esu atsakingas, kad visi jaustųsi gerame kelyje, – tvirtino Jamesas. – Per penkerių rungtynių išvyką gali būti daug išsiblaškymų“.

Trečiojo kėlinio pabaigoje atsilikdami 72:75, Indianos krepšininkai iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 9 minutėms sumažino deficitą iki minimumo – 78:79.

Tačiau persigrupavusi „Cavaliers“ ekipa atitrūko, kai dvitaškį su bauda pataikė Ericas Snow. Po trimis taškais pasibaigusios atakos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutėms Klivlendo komandos pranašumas pasiekė 9 taškus (96:87), o per likusį laiką „Pacers“ intrigos nebesukūrė.

„Pacers“ komandos negelbėjo sėkmingas Jermaine‘o O‘Nealo žaidimas. Šį kartą jis pelnė 32 taškus ir antras rungtynes iš eilės baigė turėdamas savo sąskaitoje daugiau nei 30 taškų, tačiau „Pacers“ per pastarąsias 17 rungtynių pralaimėjo jau 15 kartų.

„Cavaliers“ vis dar kovoja dėl pirmosios vietos Rytų konferencijoje, o „Pacers“ po nesėkmių serijos iškrito iš pirmojo aštuonetuko ir kovoja dėl galimybės žaisti atkrintamosiose varžybose, kuriose kovojo kasmet nuo 1996-1997 metų sezono.

Prieš „Pacers“ sėkmingai rungtyniavo Ilgauskas. „Cavaliers“ vidurio puolėjas per 34 minutes pelnė 23 taškus (7/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 9/9 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Pacers“: Jermaine‘as O‘Nealas 32, Danny Grangeris 22, Troy Murphy 16, Jamaalas Tinsley 15 (12 rez. perd.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26, Žydrūnas Ilgauskas 23, Ericas Snow 14, Aleksandras Pavlovičius 13, Drew Goodenas 12.

Rungtynės neblogos, na bet tas komentatorius tai patyliu... Žiauru. Miega tik kelia su savo komentavimu.