Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo Gruzijos rinktinė, kuri namuose 90:55 (17:12, 21:12, 33:11, 19:14) sutriuškino Estijos rinktinę.

Gruzijos krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 38:24, o trečiajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus – jie ketvirtį laimėjo 33:11 ir prieš paskutines 10 minučių pirmavo 71:41.

Estams žalgirietis Siimas-Sanderis Vene per 29 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/5 trit.) atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo dvi pražangas.

Estai yra Lietuvos rinktinės varžovai Europos čempionato D grupėje.

Gruzija: Zaza Pachulia 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), George‘as Tsintsadzė (2/3 trit., 5 rez. perd.) ir Beka Burjanadzė po 13, Manucahras Markoishvili 12 (6 rez. perd.), Giorgi Shermadini ir Duda Sanadzė po 11.

Estija: Janaras Taltsas 18 (5/8 dvit., 4 atk. kam.), Gregoras Arbetas ir Rainas Veidemanas po 7.