Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Pralaimėjimą pirmose Europos jaunučių merginų čempionato B diviziono rungtynėse patyrė Lietuvos šešiolikmečių rinktinė, kuri 69:80 (11:13, 17:18, 21:31, 20:18) nusileido Baltarusijos krepšininkėms.

Mūsiškės po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų deficitą, o trečiąjį kėlinuką pralaimėjo 21:31 ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo 13-os taškų skirtumu.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes lietuvės priartėjo 67:74, tačiau tai buvo viskas, ką mūsiškės sugebėjo padaryti.

Šešiolikmetės atkovojo net 55 kamuolius, tuo metu Baltarusijos krepšininkės sugriebė 39 kamuolius.

Lietuvos krepšininkės įprastai dažnai klydo – šįkart mūsiškės prarado 27 kamuolius.

Lietuvėms itin nesisekė atakuoti nuo baudos metimų linijos – tikslą pasiekė 10 metimų iš 25 bandymų (40 proc.).

Lietuva: Gabija Šegždaitė 18 (9/14 dvit., 9 atk. kam.), Dalia Donskichytė 16 (6/22 metimai), Ligita Tamutytė 12 (12 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 10.