Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Dar vieną užtikrintą pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Italijos rinktinė, kuri 85:61 (15:20, 34:5, 17:21, 19:15) nugalėjo Estijos krepšininkus.

Italai antrąjį kėlinį laimėjo 29 taškų skirtumu ir pries ilgąją pertrauką jau turėjo abejonių nebekeliantį pranašumą – 49:25.

Estai yra būsimi Lietuvos rinktinės varžovai Europos čempionato D grupėje.

Italija: Andrea Bargnani 15, Alessandro Gentile 12, Marco Belinelli ir Pietro Aradori po 9.

Estija: Siimas-Sanderis Vene 15, Rainas Veidemanas 13, Joosepas Toome 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Su estais problemų nebus.Rimčiausi varžovai latviai.Ukrainiečiai dar būtų buvę rimti konkurentai,bet kai iškrito pusė komandos,tai net belgai rimčiau už juos atrodo.

+1
Kokia mums lengva grupe, latviai rimciausias varzovas, bet ir tai esu tikras Lietuvos pergale. Tikras cempionatas po grupiu prasides.
2015-08-16
-3
Antram kelinyj visiems pasirode jog estai susirinko žaist krepšinio pirmą kart gyvenime, tuo pasinaudoje italai su lengva išsityčiojimo gaida padėjo taška šiose rungtynese vos joms ipusejus, ajajaj.