Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Serbijos sostinėje Belgrade vykusio kontrolinio keturių komandų turnyro finale Serbijos rinktinė 95:61 (27:12, 12:19, 31:13, 25:17) sutriuškino Rusijos krepšininkus.

Dviejų Europos čempionatui besirengiančių komandų mūšyje serbai iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 15 taškų pranašumu. Galutinį smūgį rusams Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai sudavė iš karto po ilgosios pertraukos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 15 taškų pelnęs Miroslavas Raduljica. 13 taškų prie pergalės pridėjo Nemanja Nedovičius, 12 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus – Milošas Teodosičius.

Pralaimėjusiems 16 taškų surinko Vitalijus Fridzonas, 13 – Antonas Ponkrašovas.

Trečiąją vietą turnyre užėmė Kinijos rinktinė, kuri 63:57 palaužė Venesuelos krepšininkus.

Dar vienas antausis rusams už skambius jų žodžius apie medalius ir patekimą į kitų metų olimpiadą.Lengvą treniruotę pasidarė serbai,stipriai nepersistengė.