Į aikštę grįžęs Caronas Butleris išstūmė Darių Songailą iš Vašingtono „Wizards“ starto penketo. Butleris surinko 21 tašką ir „Wizards“ namie 111:108 (22:25, 30:24, 31:24, 28:35) nugalėjo Filadelfijos „76ers” krepšininkus.

Čiurnos traumą besigydęs Butleris praleido penkerias rungtynes, iš kurių „Wizards“ laimėjo tik vieną susitikimą ir prarado Rytų konferencijos Pietryčių diviziono lyderės poziciją. Grįžus Butleriui ir „Wizards“ laimėjus, Vašingtono krepšininkai sugrįžo į diviziono pirmąją vietą.

Butleris aikštėje praleido beveik 40 minučių ir surinko 21 tašką, iš kurių 15 – per antrąją žaidimo pusę. Trečiojo kėlinio pabaigoje Butleris aidint finalinei ketvirčio sirenai pataikė tritaškį iš savo baudos aikštelės pusės.

Iniciatyvą didžiąją dalį laiko kontroliavusi „Wizards“ vienu metu turėjo 17 taškų pranašumą, tačiau jo neišsaugojo. Penkias minutes nė karto iš žaidimo nepataikę Vašingtono krepšininkai leido ketvirtajame kėlinyje „Sixers“ ekipai panaikinti deficitą.

Rezultatui esant lygiam 103:103 dvitaškį pataikė DeShawnas Stevensonas, po kurio metimo „Wizards“ nė karto nebeatsiliko. Pastangos stabdyti šeimininkus pražangomis buvo bevaisės – „Wizards“ per paskutinį kėlinį realizavo visas 15 mestų baudų.

Songaila šį kartą žaidė 15 minučių. Praėjusias rungtynes starto penkete pradėjęs lietuvis šįkart vietą penketuke užleido po traumos grįžusiam Butleriui. Nuo suolelio pakilęs lietuvis pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei po kartą prasižengė ir suklydo.

„Wizards“: DeShaunas Stevensonas 28, Caronas Butleris 21, Gilbertas Arenasas 20, Antawnas Jamisonas 14 (11 atk. kam.), Antonio Danielsas 10.

„Sixers“: Andre Iguodala 26 (7 atk. kam., 15 rez. perd.), Samuelis Dalembertas 24 (9 atk. kam.), Andre Milleris 16, Kyle’as Korveris 14, Rodney Carney 11, Stevenas Hunteris 11 (9 atk. kam.).