Stephonas Marbury pataikė tritaškį likus žaisti 8,5 sekundės ir Niujorko „Knicks“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. Namie žaidusi Niujorko ekipa 97:93 (24:26, 27:20, 19:23, 27:24) įveikė Klivlendo „Cavaliers“ komandą, kurios negelbėjo rezultatyvus Žydrūno Ilgausko žaidimas.

Eddy Curry per lemiamą kėlinį pelnė 13 taškų ir „Knicks“ sugebėjo laimėti praradę pagrindinį atakų organizatorių. Pirmajame kėlinyje čiurnos traumą patyrė Steve‘as Francisas, kuris į aikštę per likusį laiką nebegrįžo.

Nepaisant to, „Knicks“ laimėjo ir priartėjo prie atkrintamųjų varžybų traukinio. Nuo aštuntąją vietą Rytų konferencijoje užimančios Orlando „Magic“ ekipos „Knicks“ atsilieka dviem pergalėmis, tačiau žaidė rungtynėmis mažiau.

„Knicks“ šiame mače, kaip ir didžiąją dalį šio sezono, turėjo verstis be Jamalo Crawfordo, Davido Lee ir Quentino Richardsono. „Manau, kad esame talentinga ekipa. Pakankmaia talentinga, kad prisitaikytume prie bet kokios situacijos“, – po dvikovos tvirtino Curry.

Curry per lemiamą kėlinį buvo vienas „Knicks“ lyderių, tačiau lemiamu metu iššovė Marbury. Likus žaisti 34 sekundes Ilgauskas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą. Tuo pasinaudojo „Knicks“ – Marbury ataką baigė tritaškiu ir nepaliko „Cavaliers“ vilčių laimėti.

Ilgauskas žaidė 36 minutes, per kurias surinko 18 taškų (6/16 dvitaškių, 6/7 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 4 sykius.

„Knicks“: Eddy Curry 25, Stephonas Marbury 16 (8 rez. perd.), Channingas Frye 16, Nate’as Robinsonas 12, Steve’as Francisas 7 (10 minučių).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24, Aleksandras Pavlovičius 20, Žydrūnas Ilgauskas 18, Larry Hughesas 8.

antras rungtynes per ilga zaidzia ir tai kad jis mete 16 metimu is zaidimo tai iliustruoja. gaila kad nelabai pakrito nors neaiskuu kokios ten situacijos nes neteko siu varzybu matyt.
2007-03-29
+1
Ilgauskas jau atsigavęs tik gaila, kad komanda pralaimėjo.