Įtikinama pergale SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) atkrintamąsias varžybas pradėjo Ramūno Butauto treniruojami Rygos „ASK Riga“ krepšininkai. Jie išvykoje 86:67 (21:23, 19:14, 21:14, 25:16) be vargo palaužė Ainaro Bagatskio vadovaujamos Valmieros „Lačplėša alus“ komandos pasipriešinimą ir žengė žingsnį antro atkrintamųjų varžybų etapo link. Atsakomasis mačas sekmadienį bus žaidžiamas Rygoje.

Šios poros nugalėtoja antrame SEB BBL atkrintamųjų varžybų etape dėl kelialapio į balandžio 20-21 dienomis Rygoje vyksiančias finalo ketverto varžybas kovos su „Šiaulių“ krepšininkais.

Valmieros ekipa „ASK Riga“ komandai priešinosi du kėlinius, tačiau per antrą mačo dalį Butauto auklėtiniai į savo krepšį praleido tik 30 taškų, patys pelnė 46 ir iškovojo pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Steponas Babrauskas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 6 taškus (1/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Martynas Andriukaitis „ASK Riga“ ekipai per 10 minučių surinko 8 taškus (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau 1 kartą prasižengė.

Pralaimėjusiems dvigubą dublį surinko Kauno „Žalgirio“ ekipai priklausantis Vladimiras Štimacas. Starto penkete rungtynes pradėjęs serbas per 31 minutę pelnė 10 taškų (4/9 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Lačplėša alus“: Rashadas Phillipsas 18, Ingus Bankevicas 11, Vladimiras Štimacas 10 (10 atk. kam.).

„ASK Riga“: Sandis Buškevicas 14, Sandis Valteris 13, Torraye Bragsas 12 (11 atk.kam.), Raitis Grafas 12.