Šarūnas Jasikevičius vėl nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o be jo žaidusi „Golden State Warriors“ ekipa pasiekė pergalę prieš vienus NBA lyderių. Praėjusią naktį Oklendo komanda namie 124:119 (45:33, 32:30, 32:23, 15:33) nugalėjo Fynikso „Suns“.

„Suns“ krepšininkai Vakarų konferencijoje žengia antri ir jau turi kelialapį į atkrintamąsias varžybas. „Warriors“ komanda dėl vietos atkrintamosiose kovose vis dar kovoja. Po pergalės „Warriors“ susilygino laimėtais mačais su Los Andželo „Clippers“, tačiau ši yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Warriors“ komandą į priekį vedė Jasonas Richardsonas. Jis pelnė 36 taškus – daugiausiai šį sezoną ir jau per pirmą kėlinį įmetusi 45 taškus „Warriors“ ekipa diktavo mačo tempą didžiąją dalį laiko.

Oklendo ekipa, padedama Richardsono, mušė rezultatyvumo rekordus. Per pirmąjį kėlinį Richardsonas surinko 19 taškų, o 45 pelnyti „Warriors“ taškai yra šio sezono rekordas. Be to, „Warriors“ per du kėlinius surinko 77 taškus – tai taip pat naujas šio sezono rekordas.

„Warriors“ pranašumas per lemiamą kėlinį siekė net 25 taškus, tačiau „Suns“ ekipa nepasidavė. Boriso Diaw ir keturių atsarginių krepšininkų vedama Fynikso komanda sumažino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau panaikinti atsilikimą nepavyko.

„Warriors“ komandai atstovaujantis Jasikevičius nuo suolelio šį kartą nepakilo.

„Warriors“: Jasonas Richardsonas 36 (8/13 tritaškių, 12 atk. kam.), Stephenas Jacksonas 29, Baronas Davisas 21 (8 atk. kam., 12 rez. perd., 8 kld.), Monta Ellisas 16, Alas Harringtonas 7.

„Suns“: Leandro Barbosa 27, Borisas Diaw 18, Amare’as Stoudamire’as 17 (11 atk. kam.), Steve’as Nashas 14 (9 rez. perd.), Raja Bellas 10, Shawnas Marionas 10.