Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Charakterį rungtynių pabaigoje pademonstravusios Lietuvos šešiolikmetės panaikino dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą, o jame ir pergalę.

Daliaus Ubarto auklėtinės Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų čempionato B diviziono finale 80:74 (22:15, 16:15, 9:20, 20:17) per pratęsimą nukovė bendraamžes iš Baltarusijos bei tapo turnyro nugalėtojomis.

Triumfavusios lietuvės iškovojo kelialapį į A divizioną.

Trečiajame ketvirtyje tik devynis taškus pelniusios lietuvės ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo dešimties taškų deficitą (65:55).

Tačiau tada mūsiškės pakilo į lemiamą šturmą, laimėjo atkarpą 10:0 ir prasidėjus priešpaskutinei minutei išlygino rezultatą (65:65).

Likus žaisti 27 sekundes iki kėlinio pabaigos, Brigita Turskytė dar sykį išlygino rezultatą (67:67) ir abi komandos dar turėjo šansus surengti rezultatyvias atakas, tačiau jos pasibaigė klaidomis ir nugalėtojoms išaiškinti prireikė pratęsimo.

Jame iniciatyvos ėmėsi Gabija Šegždaitė – po jos šešių taškų mūsiškės įgijo keturių taškų pranašumą (76:72).

Tuomet kelios varžovių atakos pasibaigė netaikliais metimais arba klaidomis, o Lietuvos rinktinės pergalę įtvirtino baudų metimus realizavusi Dalia Donskichytė (78:72).

Lietuvos rinktinė: Dalia Donskichytė 25 (9/17 metimai), Gabija Šegždaitė 16 (8 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 11 (10 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 10 (4 per. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 7 (14 atk. kam., 8 kld.).

Baltarusijos rinktinė: Marija Vasileuka 21 (9 atk. kam.), Ksenija Malaška 17 (15 atk. kam., 8 per. kam., 5 blk.), Natalija Harbachova 10.

Atrinkti (0) Visi (9)
Dalia Donskichyte
Arturai,tu esi tikras gaidys.

--
2015-08-24
-2
Saunuoles, turbut mano dvasia joms padejo laimeti. Jeigu ne Milaknis, tai apskritai Lietuvos krepsinio nebutu. Abejoju ar isvis krepsinis egzistuotu!
2015-08-24
-3
Viktoras
Pirma vieta B divizione,- nieko ypatingo, bet vis tiek malonu. Sveikinimai talentingoms merginoms ir jų treneriams ! Sėkmės Lietuvos merginoms ir kito čempionato A divizione... Mes už Lietuvą !!!
2015-08-24
-1
Sirgalė
Šaunuolės :) Sekėme visas transliacijas, kad ir be vaizdo, labai tikėjome mūsiškėmis, nes jų gretose žaidė ir mūsų kraštietė BRIGITA TURSKYTĖ, kuri lemiamu momentu išlygino rezultatą ir pelnė pratęsimą. Visas miestelis šiandien didžiuojasi BRIGITA ir laukia jos grįžtant su medaliu. Sveikiname ir visas komandos merginas bei jų vadovus :) SĖKMĖS .
2015-08-24
-1
Tomas
kaip tas treneris gali ramiai dirbt su tiek jaunų šešiolikmečių? :) kaip koks haremas su daug pagundų :D
2015-08-24
+1
Minedas
Islaizysiu putes,visoms be isimties merginoms,jos to nusipelne!

--
2015-08-24
-4
Tomas
Šaunuoles merginos, tikrai nesitikėjau, jog laimės B divizioną, nes jau kiek kartų lietuvės įvairių amžiaus grupių nepavykdavo patekti į A lygį. Labai džiugu, jog turi charakterį ir užsispyrimą. Dabar lauksim šios kartos pergalių ir visų vyresniu amžiaus grupių pakilomo į A divizionus pagaliau! Valio ir dar kartą Šaunuoles! :)