Realybės šou dalyvausianti komanda domisi Rediku

Rytis Vyšniauskas
Rytis Vyšniauskas
„BasketNews.lt“ korespondentas
2015-08-24 11:53
Nuotr.: Fotodiena.lt/T.Lukšys
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys

TV3 televizija pirmadienį Vilniuje pristatė neeilinį projektą. Televizijos ekranuose nuo rudens pasirodys Rolando Skaisgirio sugalvotas krepšinio realybės šou, kuriame žiūrovai galės pasijusti komandos vadovais ar net tapti žaidėjais.

Spalio mėnesį startuos šou pavadinimu „Lietuvos krepšinio fanų komanda“. Vietoje Šakių „Zanavyko“ klubo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse varžysis nauja komanda, kurios pavadinimą per artimiausias dvi savaites išrinks žiūrovai.

Komandą treniruos Nerijus Zabarauskas, o jos konsultantu sutiko tapti šiuo metu kontrakto neturintis Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Darius Maskoliūnas.

Jau dabar TV3 tinklalapyje internete skelbiama atranka į komandą, kurioje gali dalyvauti kiekvienas, o atrinkti kandidatai turės galimybę patekti į komandą ir po kelių savaičių galės pasirodyti trenerių štabui Šakiuose.

„Šį projektą „gimdžiau“ apie dešimt metų, kai tik baigiau profesionalo karjerą, apie jį galvojau. Šio projekto esmė yra komanda, geri rezultatai, pergalės ir kuo aukštesnė vieta NKL pirmenybėse. Tuo pačiu tai yra galimybė visiems žiūrovams dalyvauti komandos valdyme. Ši ekipa yra statoma Šakiuose, vietoje „Zanavyko“ komandos. Žmonės galės rinkti naują komandos pavadinimą ir tik tada matysime naujus logotipus, naujas aprangas ir kitus dalykus.

Komandos rėmėjams tai bus unikali galimybė susigrąžinti pinigus, kuriuos jie investuoja į komandą reklamos būdu“, – teigė Skaisgirys.

Skaisgirio teigimu, „Zanavyko“ klubo vadovai nesikeis ir toliau liks naujoje Šakių komandoje. Klubas ketina pasipildyti ne tik vietiniais žaidėjais, bet ir legionieriais. Maskoliūnas ir Skaisgirys pripažino, kad komandą domina ir Dovydas Redikas.

„Šiuo metu vyksta preliminarūs pokalbiai su žaidėjais, kurie galėtų papildyti komandą. Kol projektas nestartavo, mes laukiame visų pasiūlymų.

Po dviejų savaičių bus nutraukta atranka ir galėsime įvertinti atrinktus žaidėjus bei matysime komandos logotipą. Komandoje bus ir legionierių, tačiau juos rinks komandos fanai. Duosime galimybę rinktis iš bent jau trijų kandidatų. Mes labai norėtume, kad Dovydas Redikas būtų mūsų komandoje“, – sakė Skaisgirys.

Maskoliūnas ir Zabarauskas nebijo, kad žiūrovų pasiūlymai ne visada bus naudingi komandai. Su gerbėjais bus ieškoma kompromisų. Maskoliūnui buvo priminta ir istorija apie legendinius Vladimiro Romanovo lapelius treneriams Kauno „Žalgiryje“.

„Žalgiryje“ buvo kitokie lapeliai. Tikiuosi, kad žmonės tokio turinio lapelių mums nesiųs ir tokių pasiūlymų neteiks. Bus atsižvelgiama į fanų nuomonę, bet ne visada treneris galės įvykdyti taip, kaip nutarė sirgaliai. Visada ieškosime kompromiso“, – teigė Maskoliūnas.

„Susitikęs su Rolandu, kai jis man pristatė šį projektą, iškart susidomėjau, – tęsė Lietuvos rinktinės trenerio asistentas. – Šiuo metu nesu pasirašęs jokio kontrakto ir su malonumu sutikau kiek įmanoma padėti tam, kad šis projektas įsisuktų ir būtų įdomus. Aš pasiūliau Nerijaus Zabarausko kandidatūrą treniruoti komandą ir džiaugiuosi, kad jis sugrįžta į krepšinį. Neabejoju, kad jis padarys daug gero komandos labui. Savo ruožtu stengsiuosi padėti tiek Nerijui, tiek Rolandui, kad projektas būtų patrauklus. Puikiai žinome, kiek Lietuvoje daug žmonių išmano krepšinį. Dabar jie visi turės unikalią galimybę reikšti savo nuomonę. Viena iš mano veiklų bus visą informaciją pateikti treneriui.“

Komandą treniruosiantis Zabarauskas atskleidė, kad klubui iškelti ambicingi tikslai. Šakių komanda sieks pasiekti mažiausiai NKL atkrintamasias varžybas.

„Visada laikausi pozicijos, kad einu dirbti ten kur įdomu, ir ten, kur galima patirti kažką naujo. Mes bursime konkurencingą komandą. Bus sudarytos sąlygos visiems žaidėjams atsiskleisti ir šio projekto dėka pakelti savo vertę ir meistriškumą. Galbūt tai taps šuoliu į aukštesnį lygį. Mūsų tikslas – atkrintamosios varžybos, tad tikslai tikrai yra nemaži. O kad projektas sėkmingai gyvuotų, jis neturėtų apsiriboti vieneriais metais“, – apie komandos ambicijas kalbėjo Zabarauskas.

Po dviejų savaičių paaiškės naujosios Šakių komandos pavadinimas bei pirmoji informacija apie žaidėjus. Skaisgirys patikino, kad žiūrovai turės galimybę tiesiogiai stebėti visas klubo rungtynes NKL pirmenybėse.


Rodyti komentarus
1 2  »
to jonas
byby tu girdejai ne kad derasi nenusisnekek gerai? nes tavo prikolai nelimpa :))
2015-08-25
Atsakyti
Jonas
Tai kad girdejau redikas derasi su san antonio spurs, tai koks cia nkl gali buti

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
a kodel tas tipelis dar nesedi uz financines mahinacijas? taip iseina kurs ir toliau savo suda? ir toliau vogs?
2015-08-24
Atsakyti
Antizalgiris
Taip,taip,Valentaite irgi bus.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
ccc
gales varzybas daryt su ziurovais po maco kas daugiau alkoholio pakelia :)
2015-08-24
Atsakyti
Antirytas
O valentaite sedes tribunoje, ar ne?
2015-08-24
Atsakyti
djgaffer
Įdomiai skamba idėja.Viskas,kas nauja,tampa įdomu.Pažiūrėsim ar šitas projektas taps sėkmingas ar bus dar vienas nenusisekęs šou.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
idomu
KAip treneriuui absoliutus degradavimas
2015-08-24
Atsakyti
Tai, kad pats Redikas kaip realybės šou.
2015-08-24
Atsakyti
Minedas
Man tai labai keista,kad kazkoki locha Redika kviecia,o manes ne!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
Ivo
Ideja nukopijuota...italai dare ta pati su futbolu...Maradonos sunus zaide ir panasiai...manau Lietuva tam kiek per maza..jei Zalgirio ir Ryto niekas neziuri, tai cia lygos varzybas tuo labiau:) Bet ideja gali tureti ir pasisekima...juk mum kaimieciam demesys patinka
2015-08-24
Atsakyti
Bent pirma laida
Paziures 90% kasio gerbeju, lietuvoje tai didele auditorija, jeigu per anonsus jau nesusigadins reputacijos :)! Na sekmes, projektas skamba idomiai!
2015-08-24
Atsakyti
ser
o kur registruotis ?
2015-08-24
Atsakyti
Tikrasis AnonimasRediku domisi aukščiausio lygio Turkijos klubai, o čia kažkoks Šakių miesto vicečempionas nori prikviesti, siūlydami kažkokį eterį naktinį. Žalgiris perka visokius nieko neįrodžiusius Hanlanus, nes Redikas per brangus, o čia trečiosios LKL lygos komanda paims šitą žaidėją. Ar lizingas jau taip giliai komoje ar čia priešmirtiniai traukuliai vis dar kankina kavenskus? Žaliosios komuniagų parodijos visiškai Europos pajuokos objektas, o LKL'e talžė iki tol silpnus klubus, bet dabar kai ŠIauliai perkasi tuos pačius Hanlanus, tai bus įdomu. Visokie Brokeriai Botumai bėgios aikštelėje, tai man gėda bus žiūrėt. Jau lenkų ir kiniečių čia prisiviso, o dar kengūros pradės adaptuotis prie klimato. Žiemą pas jį forma bus, kaip pas benamį, prašantį išmaldos prie cento parduotuvės. Juventus šituos mėgėjus užmėtys kaip reikiant. Šakiai LKF laisvai pretenduos į TOP 8, jei paims Rediką ir dar kelis panašaus lygio. Žalgiris jau ne tik Europoje, bet ir pas save bus pusryčiai plėšrūnams. Gaila, o kažkada legendinis klubas buvo, beliko tik žali žaidėjai ir kengūra. Rytas irgi apgailėtinas, nesimato ten jau ilgus dešimtmečius prošvaisčių. Dar Kurtinaičio laikais lakstė visokios koalos Nielsenai ir Bainesai. Gėdinga imt iš antrarūšių krepšinio šalių šitokias nevėkšlas. Suprasčiau imtų iš Afrikos, tai gal stengiasi paremti badaujančius vaikus ten, paimdami juos pas save ir dar net algą mokėdami, bet kam tie australai... Padėję ant visko, žaidžia tuos savo regbius šregbius, antrarūšias sporto šakas, tegul sau lošia užsidarę recesyvieji nubeliai. Ar čia bando savo išskirtinumą parodyti ar ką... Žodžiu, tas Šakių klubas įdomus reiškinys. Pavadinčiau kokiu Šakių „Žalgirio tvirkintojas“. Pasikviesčiau Stankūnaitę, Venskienę, ten dar porą žmogystų dirbti asistentais ir būtų visai nieko. NKL auksas garantuotas.


sudus anonimus - lauk !!
2015-08-24
-1
Atsakyti
Panem et circences. Buten tai ko truko liaudziai :)
2015-08-24
Atsakyti
Tikrasis AnonimasRediku domisi aukščiausio lygio Turkijos klubai, o čia kažkoks Šakių miesto vicečempionas nori prikviesti, siūlydami kažkokį eterį naktinį. Žalgiris perka visokius nieko neįrodžiusius Hanlanus, nes Redikas per brangus, o čia trečiosios LKL lygos komanda paims šitą žaidėją. Ar lizingas jau taip giliai komoje ar čia priešmirtiniai traukuliai vis dar kankina kavenskus? Žaliosios komuniagų parodijos visiškai Europos pajuokos objektas, o LKL'e talžė iki tol silpnus klubus, bet dabar kai ŠIauliai perkasi tuos pačius Hanlanus, tai bus įdomu. Visokie Brokeriai Botumai bėgios aikštelėje, tai man gėda bus žiūrėt. Jau lenkų ir kiniečių čia prisiviso, o dar kengūros pradės adaptuotis prie klimato. Žiemą pas jį forma bus, kaip pas benamį, prašantį išmaldos prie cento parduotuvės. Juventus šituos mėgėjus užmėtys kaip reikiant. Šakiai LKF laisvai pretenduos į TOP 8, jei paims Rediką ir dar kelis panašaus lygio. Žalgiris jau ne tik Europoje, bet ir pas save bus pusryčiai plėšrūnams. Gaila, o kažkada legendinis klubas buvo, beliko tik žali žaidėjai ir kengūra. Rytas irgi apgailėtinas, nesimato ten jau ilgus dešimtmečius prošvaisčių. Dar Kurtinaičio laikais lakstė visokios koalos Nielsenai ir Bainesai. Gėdinga imt iš antrarūšių krepšinio šalių šitokias nevėkšlas. Suprasčiau imtų iš Afrikos, tai gal stengiasi paremti badaujančius vaikus ten, paimdami juos pas save ir dar net algą mokėdami, bet kam tie australai... Padėję ant visko, žaidžia tuos savo regbius šregbius, antrarūšias sporto šakas, tegul sau lošia užsidarę recesyvieji nubeliai. Ar čia bando savo išskirtinumą parodyti ar ką... Žodžiu, tas Šakių klubas įdomus reiškinys. Pavadinčiau kokiu Šakių „Žalgirio tvirkintojas“. Pasikviesčiau Stankūnaitę, Venskienę, ten dar porą žmogystų dirbti asistentais ir būtų visai nieko. NKL auksas garantuotas.


tu tikrasis kandonas,o ne anonimas
2015-08-24
Atsakyti
pirst
Kokiu sudu dar sugalvos

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
666
nevykeliai musu nori dar viena nevykeli zvaigzde padaryti. lyg neuztenka birkos masazuotojos ar minedo...
2015-08-24
Atsakyti
Hm
O jeigu taip laimetu nkl tada tipo i lkl ?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
Lt
Abejoju ar ilgai visa tai truks

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-08-24
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 37

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas