Nesunkią pergalę Rusijos Superlygoje iškovojo „lietuviškoji“ Kazanės „Uniks“ ekipa. Ji namie be didesnio vargo 75:61 (23:10, 16:12, 15:21, 21:18) nugalėjo Maskvos „Dinamo“ krepšininkus.

„Uniks“ į pergalę vedęs Darjušas Lavrinovičius per 28 minutes pelnė 24 taškus (9/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus bei 3 kartus prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius per 22 aikštėje praleistas minutes surinko 13 taškų (5/6 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir 2 kartus prasižengė.

Saulius Štombergas per 30 minučių įmetė 6 taškus (1/2 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Kazanės krepšininkai, iškovoję 17 pergalių ir patyrę 3 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.