Toronto „Raptors“ ekipos puolėjas Chrisas Boshas per pratęsimą pelnė 8 iš 37 savo taškų ir padėjo savo ekipai iškovoti septintą pergalę per pastaruosius 10 mačų. Išvykoje žaidusi „Raptors“ (40-32) komanda po 53 minučių kovos 123:118 (31:26, 26:28, 20:25, 32:30, 14:9) palaužė Vašingtono „Wizards“ (38-33) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 sekundes „Wizards“ gynėjas Gilbertas Arenasas dviem baudų metimais padidino savo ekipos persvarą iki 3 taškų (109:106), o „Raptors“ puolėjas Anthony Parkeris prarado kamuolį ir atrodė, kad Vašingtono ekipa pergalės iš rankų nebepaleis.

Vis dėlto kamuolį iš Parkerio pavogęs Michaelas Ruffinas savo rankose jo ilgai neišlaikė. Vikrumo sugebėjimus pademonstravęs „Raptors“ puolėjas Morrisas Petersonas aidint finalinei rungtynių sirenai pataikė neįtikėtiną metimą iš pusdešimto metro ir išplėšė pratęsimą.

„Tikėjau, kad jis pasieks krepšį, tikėjau, jog jis įkris“, – po rungtynių prisimindamas desperatišką komandos draugo tritaškį šypsojosi vienu rungtynių didvyriu tapęs Boshas.

Būtent jis per pratęsimą griežė pirmuoju smuiku „Raptors“ ekipoje. Boshas pelnė 6 taškus iš eilės ir padidino savo ekipos pranašumą iki 5 taškų (117:112). Jo Toronto ekipa nebeiššvaistė.

Darius Songaila pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 4 sykius prasižengė.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 34 (7 rez. perd.), Deshawnas Stevensonas 19 (10 atk. kam.), Caronas Butleris 17 (7 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 16 (10 atk. kam.), Darius Songaila 12.

„Raptors“: Chrisas Boshas 37 (14 atk. kam.), T.J.Fordas 23, Juanas Dixonas 17, Joey Grahamas 16 (12 atk. kam.), Anthony Parkeris 13 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

Songaila jau atrodo atgavo formą, pradėjo gan stabiliai žaist.