Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rungtynes daugkartinės lygos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės laimėjo triuškinančia persvara. TEO namie 109:64 (36:17, 27:17, 24:13, 22:17) neturėjo vargo su Marijampolės „Arvi“ krepšininkėmis ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Marijampolietės jau per pirmąsias minutes pajuto varžovių jėgą ir po pirmo kėlinio, kurį aikštės šeimininkės laimėjo net 19 taškų skirtumu, tapo aišku, jog intrigos per šį mačą nebus.

Per likusius kėlinius vilnietės nemažino apsukų ir į „Arvi“ krepšį įmetusios net 109 taškus šventė triuškinančią pergalę.

TEO: Eglė Šulčiūtė 24 (7 atk. kam.), Milica Dabovič 19, Katie Douglas 18 (8 rez. perd.), Gintarė Petronytė 14 (8 atk. kam.), Sandra Valužytė 13.

„Arvi“: Diana Razmaitė 12, Ligita Kinkevičienė 10, Laima Rickevičiūtė 9 (7 atk. kam.), Ela Briedytė 9.

mazas lygis moteru cempionato...jokios intrigos...