Rolandas Matulis per savaitę antrą kartą pelnė daugiau kaip 20 taškų, o Vilniaus „Sakalai“ iškovojo įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Šeštadienį namie Rimo Kurtinaičio treniruojami „Sakalai“ 78:55 (25:11, 15:16, 13:15, 25:13) sutriuškino Kauno „Atletą“.

Nuo suolelio pakilęs Matulis per 22 minutes pelnė 21 tašką ir buvo pagrindinis pergalės kalvis. Įspūdingu žaidimu „Sakalų“ puolėjas sužibo ir praėjusį sekmadienį, kai per SEB Baltijos krepšinio lygos rungtynes į „Panevėžio“ krepšį įmetė 29 taškus.

Po pirmojo ketvirčio „Sakalų“ persvara siekė 14 taškų, o Matulio pastangomis antrajame kėlinyje skirtumas pasiekė 19 taškų ribą. Matulis pataikė du tritaškius iš eilės ir „Sakalai“ atitolo 37:18.

Priartėti iki kovinio atstumo „Atletui“ pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai Giedrius Kurtinaitis realizavo du baudos metimus ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 39:43. Tačiau tuomet po tritaškį pataikė Arnas Labuckas ir Aivaras Kiaušas, dvitaškį įmetė Nerijus Strazdauskas ir skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą – 51:40. Per paskutinį ketvirtį „Sakalai“ įtvitino savo pergalę.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 21 (3/4 tritaškių), Aivaras Kiaušas 17, Vytautas Šarakauskas 17 (14 atk. kam.), Justas Sinica 10, Arnas Labuckas 8.

„Atletas“: Giedrius Kurtinaitis 14, Linas Juknevičius 14 (7 kld.), Singaras Tribė 8, Nerijus Lisauskas 8.

Po šio mačo „Atletas“ prarado galimybes pakilti iš paskutinės LKL turnyrinės lentelės pozicijos. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienam mačui „Atletas“ turi 1 pergalę ir 14 nesėkmių. „Sakalai“ žengia septinti, per 14 susitikimų pasiekę 5 pergales.