LeBronas Jamesas pelnė 39 taškus, įskaitant septynis per pratęsimą, ir Klivlendo „Cavaliers“ išvykoje iškovojo pergalę. Praėjusią naktį Klivlendo ekipa 112:108 (26:30, 33:23, 24:20, 17:27, 12:8) nugalėjo Čikagos „Bulls“ ir išliko antroje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės pozicijoje.

Iki pratęsimo pabaigos „Cavaliers“ atsiliekant 104:108, Jamesas pelnė dvitaškį su varžovo pražanga ir sumažino atsilikimą iki minimumo likus žaisti 42,3 sekundės. Netaikliai „Bulls“ ataką užbaigė Benas Gordonas, o kamuolį atkovojęs Jamesas dvitaškiu išvedė „Cavaliers“ į priekį 109:108 likus žaisti 20,7 sekundės.

„Mes atsilikome keturiais taškais ir aš tuomet norėjau būti agresyvus, – po mačo tvirtino Jamesas. – Nenorėjau sėdėti ant suoliuko“.

Per paskutines 20 sekundžių „Bulls“ krepšininkas Gordonas suklydo ir prametė tritaškį, o Larry Hughesas trimis taikliomis baudomis įtvirtino pergalę. Po šio mačo „Cavaliers“ atitrūko nuo „Bulls“ turnyrinėje lentelėje viena pergale, be to, „Cavaliers“ žaidė rungtynėmis mažiau.

NBA nuostatai numato, kad trijų divizionų nugalėtojai privalo būti tarp keturių pirmų konferencijų komandų. „Bulls“ Centriniame divizione žengia trečia, nors jos rezultatas Vakarų konferencijoje taip pat yra trečias. Tačiau pagal nuostatus „Bulls“ Rytų konferencijoje užima tik penktąją poziciją.

Žydrūnas Ilgauskas prie „Cavaliers“ pergalės prisidėjo 14 taškų (7/10 dvitaškių). Per 25 minutes lietuvis taip pat atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Bulls“: Benas Gordonas 37 taškai, Tyrusas Thomasas 27, Kirkas Hinrichas 22, Luolas Dengas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 (9 rez. perd.), Larry Hughesas 21, Aleksandras Pavlovičius 21, Žydrūnas Ilgauskas 14.

Atrinkti (0) Visi (4)
patiko ir man tos rungtynes
2007-04-04
+1
po 4 keliniu geras rezultatas buvo ;) 100:100 :)
2007-04-01
+1
jamsas 4 kelinio pabaigoje tragiskai pasirode bet viska kompencavo pratesime ;))
2007-04-01
+2
sikarta tv1 puikias rungtyens pasirinko. itampa iki paskutiniu sekundziu. pirmas kelinys tai super buvo. kzk dar buvau pagalvojes kad thomaso cavs nesugaudys o tas ir pavare carrier high o puse tsk dejimais. o pabaigoj manau buliu treneris sudirbo. mato kad gordonas nebepataiko bet vistiek liepe per ji zaisti.