Netikėtą pralaimėjimą Vokietijos Bundeslygoje patyrė Martyno Mažeikos Bonos „Telekom Baskets“ ekipa. Ji išvykoje 68:80 (19:14, 18:21, 11:26, 20:19) pralaimėjo Ulmo „ratiopharm“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Mažeika per 16 aikštėje praleistų minučių nepelnė nė taško (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Bonos klubas, iškovojęs 18 pergalių ir patyręs 10 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą.

•

Kitose šeštadienio (03.31) rungtynėse pergalę iškovojo Sauliaus Kuzminsko Oldengurgo „EWE Baskets“ ekipa. Ji namie 75:67 (23:14, 17:15, 11:20, 24:18) palaužė „New Yorker Phantoms“ krepšininkus.

Kuzminskas per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Lietuvio klubas, turintis 14 pergalių ir 13 pralaimėjimų, žengia devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

•

Sunkią pergalę iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji išvykoje po atkaklios kovos 59:57 (13:17, 21:17, 15:10, 10:13) palaužė „Dragans“ krepšininkus.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 26 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/4 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 4 aikštėje praleistas minutes prametė vieną mestą dvitaškį ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo 1 kamuolį.

Brėmerhafeno krepšininkai, iškovoję 16 pergalių ir patyrę 11 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą.

Atrinkti (0) Visi (2)
saulius kuzminskas turbut pralostu 1x1 pries jaunesniji broli is sakalu :D o sakalauskas vokietijos lygoje kuri silpnesne uz bbl vidutiniokas...