Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Tuniso rinktinė laimėjo mažąjį Afrikos čempionato finalą. Rungtynėse dėl trečiosios vietos pirmenybių šeimininkai 82:73 (23:18, 14:15, 23:19, 22:21) nugalėjo Senegalo rinktinę.

Į pergalę Tuniso krepšininkus vedė natūralizuotas amerikietis Michaelas Brandonas Rollas, pelnęs 25 taškus (4/8 tritaškiai) ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Mouradas el Mabroukas pridėjo 13, o Mohamedas Abbassi – 10 taškų.

Senegalo komandai po 19 taškų pelnė Antoine Mendy bei Gorgui Diengas, kuris po krepšiais dar sugriebė ir 12 atšokusių kamuolių.

Tunisas Afrikos čempionato bronzą iškovojo ketvirtą kartą istorijoje. 2011-aisiais šios šalies atstovams pavyko tapti pirmenynbių nugalėtojais.

Tuniso, Senegalo ir antrąją vietą čempionate užėmusiai Angolos rinktinei atiteko kelialapiai į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atrankos turnyrą. Pirmenybes laimėjusi Nigerija gavo tiesioginį kelialapį į žaidynes.

Atrinkti (0) Visi (7)
51:36 po trijų Nigerija. Viskas čia jau aišku - Nigerija ims aukselį,
2015-08-31
-2
Perėmė rungtynių vadžias Nigerija dabar į savo rankas ir 37:24 veda. Uždominavo taip sakant.
2015-08-30
-4
Nieko vertas medalis, svarbiausias auksas , tik jis atveria kelius į Riode ženereio olimpines. O dabar vyksta finalas, Angola nesmarkiai dominuoja po pirmo kėlinio 13:10 , kvaila Lawalio pražanga prieš kažkokį Angolos plikį metantį iš trijų buvo kėlinio pabaigoj, galėjo būt 15:10, bet pataikė tik 1 iš 3, tad 13:10