Šarūnas Jasikevičius vėl neturėjo galimybės pasižymėti. Praėjusią naktį NBA pirmenybėse lietuvis aikštėje praleido vos 2 sekundes, o jo „Golden State Warriors“ komanda namie 122:117 (32:31, 24:25, 30:33, 36:28) nugalėjo Memfio „Grizzlies“.

Jasikevičius aikštėje pasirodė iki mačo pabaigos likus žaisti 20 sekundžių. Tuomet antrą ir trečią baudų metimus pataikė Tarance'as Kinsey ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 114:117. „Warriors“ ataka truko vos dvi sekundes – kamuolį turėjusį Monta Ellisą pražanga sustabdė varžovas, ir Jasikevičius vėl pasuko atsarginių žaidėjų suolelio link.

Dar per pirmąjį kėlinį „Warriors“ neteko vieno savo lyderių Barono Daviso. Iki ketvirčio pabaigos likos žaisti minutei ir 22 sekundėms Davisas buvo išvytas iš aikštės už dvi technines pražangas. Jas krepšininkas užsidirbo po kivirčų su teisėjais.

Iniciatyvos ėmėsi Jasonas Richardsonas. Jis pelnė 26 taškus, iš kurių 13 – per lemiamą mačo kėlinį. „Warriors“ deficitas lemiamo kėlinio pradžioje siekė 8 taškus, tačiau tuomet Richardsonas perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Richardsonas pelnė 8 taškus iš eilės, be to, per „Warriors“ spurtą 17:4 jis surinko 11 taškų ir Oklendo krepšininkai išsiveržė į priekį 108:103. Kai likus žaisti minutei ir 14 sekundžių dvitaškį su varžovo pražanga pataikė Stephenas Jacksonas, „Warriors“ atitolo 117:109 ir „Grizzlies“ per likusį laiką intrigos nebesukūrė.

„Warriors“: Jasonas Richardsonas 26 (8 rez. perd.), Stephenas Jacksonas 21 (9 rez. perd.), Monta Ellisas 17 (9 rez. perd.), Alas Harringtonas 17, Andris Biedrinis 13 (18 atk. kam.), Mickaelas Pietrusas 12.

„Grizzlies“: Pau Gasolis 23 (9 atk. kam.), Tarance’as Kinsey 21, Hakimas Warrickas 19 (9 atk. kam.), Chucky Atkinsas 19, Rudy Gay 15.

kuo saras nusikalto? :(((
2007-04-04
+1
SMS
Jo dw rasom visi? Negi sunku? Gal bent jau priminsim kad toks zaidejas ant suolelio sedi :)
2007-04-03
+1
Totalus pasityčiojimas... Neįmanoma, kad po šio sezono liktų Warriors. Ir apskritai, daugiau nei 50%, kad po grįš į Europą.
2007-04-03
+2
blemba treneri nori suzlugdyti sara. sarai grizk i europa cia tau visuomet atsiras vietos palik tu tuos wariors ir visa nba
2007-04-03
Na tiesa pasakius net slykstu skaityt buvo toki straipsni, toks su juo elgesis manau yra dar slyksciau negu isviso neleist i aikste... Kaip skuduras koks atrodo Saras musu.