Laimono Čičinio komanda nesėkmingai baigė Estijos pirmenybes. Trečiose mažojo finalo serijos rungtynėse Talino "Pirita" klubas svečiuose 51:56 (14:16, 9:13, 16:13, 12:8) pralaimėjo to paties miesto "Kalev" klubui.

Pirmas rungtynes laimėjusi "Pirita" seriją iki dviejų pergalių pralaimėjo 1-2 ir liko ketvirtoje vietoje.

"Pirita" ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdama 9 taškų deficitą. Likus kiek daugiau nei minutei, svečiai priartėjo iki 4 taškų (48:52). Tačiau per paskutinę minutę "Pirita" prametė penkis metimus iš šešių ir palaidojo viltis kovoti dėl pergalės.

Šį kartą prastai pasirodė "Pirita" legionierius iš Lietuvos L.Čičinis. Jis per 30 minučių surinko 5 taškus (2/6 dvitaškių, 0/7 tritaškių, 1/2 baudos metimų) bei sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

"Kalev": Gertas Dorbekas 16 taškų (10 atkovotų kamuolių), Ivo Uibukantas 15.

"Pirita": Večislavas Bogdanovas 15 (10 atk. kam.), Margusas Metstakas 10 (9 atk. kam.).

Pasibaigus mažajam finalui, startuoja didysis. Antradienį ginklus surems dvi pajėgiausios Estijos komandos: Talino "Ehitustooriist" ir Augenijaus Vaškio Tartu "Rock".