Allenas Iversonas ir Carmelo Anthony vėl buvo sunkiai sulaikomi, o Denverio „Nuggets“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Sulaukę svarios Lino Kleizos pagalbos, „Nuggets“ duetas atvedė ekipą į pergalę prieš Sietlo „SuperSonics“ 114:103 (28:18, 26:33, 30:29, 30:23).

Iversonas savo žaidimą per pirmąją mačo pusę pavadino „blogiau negalėjo būti“, tačiau po didžiosios pertraukos pelnė 21 iš 26 taškų. Anthony surinko 32 taškus ir „Nuggets“ nutraukė pralaimėjimų seriją. Viena iš šių nesėkmių praėjusį trečiadienį namie patirta prieš „Sonics“ krepšininkus.

„Nuggets“ duetas nesijautė vienišas. Svariai prie pergalės prisidėjo nuo suolelio pakilęs Kleiza. Jis pelnė 16 taškų, įskaitant galingą dėjimą per Earlą Watsoną bei įspūdingą bloką Luke'ui Ridnourui, kai kamuolys buvo nupūstas į šeštąją žiūrovų eilę.

„Nuggets“ pralaimėjus penkerias iš pastarųjų šešerių rungtynių iniciatyvos ėmėsi Anthony. Jis ketvirtojo kėlinio viduryje pelnė 6 taškus iš eilės ir „Nuggets“ atitūko 102:93. Sietlo ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų, tačiau tuomet Iversonas pelnė dvitaškį su varžovo pražangą, o vėliau per dvi atakas pataikė du dvitaškius ir įtvirtino pergalę.

Kleiza buvo trečias komandoje pagal rezultatyvumą. Lietuvis per 24 minutes surinko 16 taškų (1/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Sonics“: Earlas Watsonas 28, Rashardas Lewisas 27 (9 atk. kam.), Chrisas Wilcoxas 20, Luke’as Ridnouras 8 (8 rez. perd.), Nickas Collisonas 8.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 32 (9 atk. kam.), Allenas Iversonas 26, Linas Kleiza 16, Steve’as Blake’as 13, MArcusas Camby 11 (12 atk. kam.).

linas tikrai puikus snaiperis vienas taikliausiu savo komandoje
2007-04-04
mldec warom taip ir toliau :D
2007-04-03
nu kleiza saunuolis. taciau reikia daugiau stabilumo ir tada isvis bus gerai nors ir taip neblogai suzaide. as manau sis sezonas jam daug sekmingesnis nei praejes
2007-04-03
-1
to Magnum na zinai yra gerai norisi dar geriau :))
2007-04-02
mldc Kleiza !!!
2007-04-02
+1
kai Kleiza gerai suzaidzia, tai ir nuggets laimi :)
2007-04-02
+1
to betkas: kuo tau uzkliuna kleizos pataikymas? Tritaskai beveik 60%, o tai jam siuo metu ir yra pagrindine statistika
2007-04-02
+3
va taip..jis ziauriai geras.Paskutinese rungtynese shuda sumale,o sitose vel siautejo..mldc Kleiza