Apmaudžią nesėkmę antroje Italijos krepšinio lygoje patyrė Mindaugo Žukausko Pezaro „Scavolini Spar“ ekipa. Ji namie 90:91 (23:22, 18:16, 28:26, 21:27) nusileido Fabriano „Indesit“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Žukauskas per 25 aikštėje praleistas minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Pezaro krepšininkai, turintys 17 pergalių ir 10 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą.

•

Per kitas sekmadienio (04.01) rungtynes triuškinantį pralaimėjimą patyrė Mindaugo Katelyno Monferačio „Junior Casale“ komanda. Ji išvykoje 66:86 (17:22, 13:27, 16:21, 20:16) pralaimėjo „Fileni“ krepšininkams.

Katelynas per 32 aikštėje praleistas minutes taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų), tačiau atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Lietuvio klubas, iškovojęs 14 pergalių ir patyręs 13 pralaimėjimų, užima septintąją turnyrinės lentelės vietą.