Vene: „Neturime aukštų žmonių, todėl mums labai sunku“

Laurynas Butkauskas
„BasketNews.lt“ korespondentas, Ryga (Latvija)
2015-09-05 19:14
Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Estijos rinktinės lyderis Siimas-Sanderis Vene po triuškinamo pralaimėjimo Čekijos rinktinei (57:80) pripažino, kad jo ekipai šiame Europos čempionate bus labai sunku.

„Neturime aukštų žmonių, ir tai matėsi aikštelėje. Nesulaikėme Jano Wesely, tiesiog nieko negalėjome padaryti. Aukštaūgiai visuomet buvo mūsų problema, o šiandien tai tapo lemiamu faktoriumi. Susirinko labai daug mūsų sirgalių, norėjome padaryti jiems šventę, tačiau nepavyko“, – po mačo rankomis skėstelėjo 18 taškų surinkęs puolėjas.

„Labai strigome puolime, neradome bendros kalbos. Gal tas pirmas kartas daugumai čempionate kišo koją. Žiūrėsime video ir galvosime, ką galime padaryti. Dabar nėra ko verkti ir liūdėti, reikia bandyti eiti toliau“, – teigė Kauno „Žalgirio“ komandos krepšininkas.

Estijos rinktinė kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo nežymiai (39-41), tačiau klydo dažniau (15-9), o varžovams į priekį leido pabėgti dar pirmoje mačo pusėje, kurią pralaimėjo 42:43.

Komentarai:
Casey
Taigi Casey schemas reikejo fotografuoti...
2015-09-05
+3
Atsakyti
JD
arturas97meistriskumas kaltas o ne ugis ponas vene :D--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Ir kas cia prakalbo apie meistriskuma?:DDD Tavo penkis oranzinio kamuolio "meistrus" jau kaip suda ismete is rinktines.
2015-09-05
+10
Atsakyti
djgaffer
Sorry už spamą. :-)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-05
Atsakyti
djgaffer
Jaudulys ir tarptautinių turnyrų patirties stoka taip pat pakišo koją estams.Kitose rungtynėse turėtų žaisti geriau,bet kol kas tai yra aiškūs grupės autsaideriai,kaip ir buvo prognozuojama.Džiugu tik,kad Vene sužaidė geras rungtynes ir pasižymėjo dvigubu dubliu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-05
-1
Atsakyti
meistriskumas kaltas o ne ugis ponas vene :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-05
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.