Chrisas Flemingas dėkoja savo ekipai Nuotr.: AFP – Scanpix
Dirkas Nowitzki nugalėtojams surinko 15 taškų Nuotr.: AFP – Scanpix
Robino Benzingo trauma Nuotr.: AFP – Scanpix
Denisas Schroderis nugalėtojams surinko 15 taškų Nuotr.: AFP – Scanpix
Dirkas Nowitzki džiaugiasi komandos pergale Nuotr.: AFP – Scanpix

Pergale Europos čempionate startavo namuose žaidžiantys vokiečiai. NBA žaidėjų Dirko Nowitzki ir Deniso Schroderio vedama Vokietijos rinktinė 71:65 (20:14, 21:12, 18:17, 12:22) B grupės akistatoje nugalėjo Islandijos rinktinę.

Pirmą kartą Europos čempionate dalyvaujantys islandai atsilikinėjo 18 taškų (41:59), tačiau sugebėjo grąžinti intrigą į rungtynes.

Likus žaisti 3 minutes komandas skyrė 6 taškai (69:63), bet islandai nepasinaudojo turėtomis progomis dar labiau sumažinti atsilikimą. Per paskutines 3 minutes komandos pelnė tik po 2 taškus.

Po pertraukos į rinktinę sugrįžęs Nowitzki pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai) ir atkovojo 6 kamuolius. Tiek pat taškų pelnė ir Atlantos „Hawks“ gynėjas Schroderis.

Islandijos komandoje sėkmingiausiai pasirodė Malagos „Unicaja“ rungtyniaujantis Jonas Stefanssonas (23 tšk.).

Vokietijos rinktinė: Dirkas Nowitzki 15, Denisas Schroderis 15, Antonas Gavelas 7.

Islandijos rinktinė: Jonas Stefanssonas 23, Hlynuras Bareingssonas 12, Haukuras Palssonas 12.

Vaizdo reportažas:

Nesolidžiai neužtikrintai. Aišku fricams pakišo koja tas dominavimas iš anksčiau, bet islandai pasinaudojo vokiečiu užsnudimu ir gaunam toki klastinga tik žiurint i skaičius o ne rungtyniu eigą, rezultata. Dar tegul apsilošia turkus ir eis į kita etapa vokiečiai