Triuškinančią pergalę Rusijos čempionate iškovojo Kazanės „Uniks“ krepšininkai. „Lietuviškasis“ Kazanės klubas išvykoje 93:59 (29:11, 22:11, 19:20, 23:17) parklupdė Maskvos srities „Dinamo“ klubą.

Kšištofas Lavrinovičius per 22 minutes nugalėtojams pelnė 17 taškų (1/3 dvitaškių, 3/3 tritaškio, 6/6 baudų), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 25 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau prarado 3 kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Saulius Štombergas aikštėje praleido 14 minučių, per kurias pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/5 tritaškių), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 sykį suklydo ir prasižengė.

Giedrius Gustas „Dinamo“ ekipos gretose buvo rezultatyviausias. Įžaidėjas per 30 minučių surinko 15 taškų (7/10 dvitaškių, 0/2 tritaškio, 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Antano Sireikos auklėtiniai Rusijos pirmenybėse per 21 mačą iškovojo 18 pergalių ir turnyrinėje lentelėje žengia antri. Tuo tarpu „Dinamo“ per 22 susitikimus laimėjo 11 sykių ir užima šeštą vietą.

„Dinamo“: Giedrius Gustas 15, Nikolajus Padiusas 11, Nikita Morgunovas 12.

„Uniks“: Jegoras Meščeriakovas 18, Kšištofas Lavrinovičius 17 (7 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 14 (8 atk. kam.), Jamalas McCullogh 13 (6 rez. perd.) … Saulius Štombergas 3.