Janis Strelniekas prie pergalės pridėjo 11 taškų Nuotr.: FIBA.com
Jano Vesely dvigubo dublio pergalei nepakako Nuotr.: FIBA.com
Tomašo Satoransky prasiveržimas Nuotr.: FIBA.com
Blake'as Schilbas atakuoja krepšį Nuotr.: FIBA.com
Janis Blūmas kovoja dėl kamuolio Nuotr.: FIBA.com

Po pralaimėjimo Lietuvos rinktinei (2-1) Europos čempionato D grupėje atsitiesė Ainaro Bagatskio vadovaujama latvių komanda (2-1). Aikštės šeimininkai 72:65 (17:22, 23:11, 11:9, 21:23) nugalėjo Čekijos rinktinę (2-1), kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Didžiausiomis čekų problemomis tapo itin prastas pataikymas iš trijų taškų zonos ir nuo baudų metimo linijos. Tritaškius pralaimėtojai metė 21,1 proc. taiklumu (4/19 tritaškiai), o baudas – 45,8 proc. taiklumu (11/24 baudos).

Ketvirtojo kėlinio viduryje mačą dėl penktosios asmeninės pražangos baigė čekų lyderis Janas Vesely.

Po ilgosios pertraukos Bagatskio auklėtiniai parodė galingą gynybą. Čekai per 6 minutes trečiajame kėlinyje pelnė vos 4 taškus.

Su Čekijos rinktine penktajame ture susitiks Lietuvos krepšininkai.

Čekijos rinktinė: Tomašas Satoransky 22 (9 rez. perd.), Janas Vesely 17 (11 atk. kam.), Blake‘as Schilbas 11.

Latvijos rinktinė: Janis Blumas 14, Janis Strelniekas 11, Kasparas Berzinis 11.

Atrinkti (0) Visi (17)
Reikia sveikint latvius su briliantiniu žaidimu ir puikia pergale, tiesa sakant netikejau latvių pergale, maniau kad čekai yra geresne komanda. Ir galejo but geresne komanda jei būtų geriau metę tritaškius ir baudas.

--
2015-09-08
-2
zjbs
jei cekai padaro belgus o mes ceksu ir estus tai nesvarbu kaip suzais visi kiti mes vis tiek pirmi grupej nes vieninteliai beglau mus iveike turetu 2 pralaimejimus ir negaletu musu aplenkt o tiek cekus tiek latvius iveike butume.
xxx
Kaip visada vienas pralaimėjimas ir dabar neužtenka patiems laimėti, gal Latviai laimės likusias, nes Belgai nemanau, kad praloš, bet kokiu atveju varžovų nepasirinksi, kaip žaidi, tokius ir gauni priešininkus
2015-09-07
Komentatorius tai neblogas :) Sako Latviu ziurovu kotais mazai, gal suzlugo psichologiskai po pralaimejimo LT :D neesme, kad rungtynes prasidejo 17h o pirmadienis darbo diena? Net jei ir baige darba kokia 16-17h tai iki arenos nusigaut reikia laiko, ar is darbu geriau begt, kad kasiuka paziuret? XD
2015-09-07
+1
Malachys11treciadieni belgai paima cekus, latviai paima ukraina ir lietuviai paima estuspenktadieni belgai paima ukraina, latviai paima estus ir lietuviai cekusTADA Lietuva, Belgija ir Latvija turi po 4-1triju komandu tarpusavio santykis Lietuva +17, Latvija -8 ir Belgija -9, svarbu tik kad Latviai nepavestu su Ukraina.. ir aisku kad Lietuviai savo darba padarytu..
Ketvirtadieni*
2015-09-07
+1
treciadieni belgai paima cekus, latviai paima ukraina ir lietuviai paima estus

penktadieni belgai paima ukraina, latviai paima estus ir lietuviai cekus

TADA Lietuva, Belgija ir Latvija turi po 4-1

triju komandu tarpusavio santykis Lietuva +17, Latvija -8 ir Belgija -9, svarbu tik kad Latviai nepavestu su Ukraina.. ir aisku kad Lietuviai savo darba padarytu..
2015-09-07
-1
tomasKokioje pirmoje, jei viska is eiles laimi belgai, tai jie bus pirmi kai neturi nei vieno pralaimejimo.