Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Pirmąją pergalę nuo 1993 metų Europos čempionate pasiekė Estijos rinktinė (1-2) su Gregoru Arbetu priešakyje.

Ji D grupės autsaiderių rungtynėse 78:71 (14:15, 14:23, 22:6, 28:27) nugalėjo Ukrainos krepšininkus (0-3), kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Gregor  Arbet
PTS 26 | REB 4 | ST 1 | BS 1
Prieš ilgąją pertrauką atkarpą 8:1 laimėję ukrainiečiai trečiajame ketvirtyje pranašumą buvo padidinę iki dešimties taškų (38:28), tačiau sulaukė varžovų atsakymo.

Vienuolika taškų paeiliui pelnęs Arbetas inicijavo estų spurtą 13:0, po kurio jo vedama ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:40).

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, po 26-ojo Arbeto taško Estijos rinktinė turėjo saugią persvarą (66:58).

Tada Ukrainos krepšininkai atsakė septyniais taškais paeiliui ir sugrąžino intrigą į rungtynes (65:66).

Visgi ji vėl greitai dingo. Pražangą išprovokavęs Kristjanas Kanguras pataikė vieną baudos metimą, Stenas-Timmu Sokkas po Jerome'o Randle'o klaidos smeigė tritaškį bei prasidėjus paskutinei minutei estai pirmavo penkiais taškais (70:65).

Kitoje atakoje Randle'o tritaškis tikslo nepasiekė, Sokkas ir Rainas Veidemanas realizavo baudų metimus ir įtvirtino pirmąją pergalę po dviejų triuškinamų pralaimėjimų (74:65).

Ukrainos rinktinė: Jerome'as Randle'as 22, Oleksandras Mišula 11, Ihoris Zaicevas 10.

Estijos rinktinė: Gregoras Arbetas 26, Rainas Veidemanas 15, Janaras Taltsas 10.

O tu debile nematei kad Ukraina vos neiveike lietuviu

--
2015-09-09
vardas
tik visiski šudagalviai galejo iz ukrainiecius statyti:)))

--
2015-09-08
-1
Pagaliau estai nebuvo sutriuškinti. ir ne tik kad nebuvo sutriuškinti, bet dar ir laimėjo šaunuolių šaunuoliai jobani nunešė 10 eurų pidariukai negaliu.